Yläasteen liikuntasali

Yläasteen liikuntasali, Rantatie 10, Ivalo

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 44

3 November 2022 Thursday
5 November 2022 Thursday
6 November 2022 Thursday

Viikko 45

11 November 2022 Thursday
12 November 2022 Thursday
13 November 2022 Thursday

Viikko 46

17 November 2022 Thursday
19 November 2022 Thursday
20 November 2022 Thursday

Viikko 48

2 December 2022 Thursday
3 December 2022 Thursday
4 December 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä