Ivalon kuntosali

KUNTOSALIN VAKIOVUOROT (voimassa vuoden ympäri)

HUOM!
Vakiovuorojen lisäksi kuntosalilla muitakin varattuja vuoroja kalenterin mukaisesti.
Varatuilla vuoroilla kuntosali on vain kyseisen ryhmän käytössä koko vuoron ajan.

MAANANTAI
KLO 9.00-10.00 MARTAT
KLO 11.00-12.30 SENIORIT /RISKIRYHMÄ YLEINEN (vakiovuoro
KLO 14.30-16.00 NUORET 13-19 v. YLEINEN (vakiovuoro)

KESKIVIIKKO 
KLO 12.30-13.30 TOIMINTAKESKUS (ohjattu ryhmä)
KLO 17.00-19.00 NAISET YLEINEN (vakiovuoro)

TORSTAI
KLO 11.00-12.30 SENIORIT /RISKIRYHMÄ YLEINEN (vakiovuoro)
KLO 14.00-15.00 LIIKUNTARAJOITTEISET (ohjattu ryhmä)
KLO 17.00-19.00 MIEHET YLEINEN (vakiovuoro)

Ivalon kuntosalin vuorot (salin siivous ma-pe klo 8.00-9.00)

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 44

1 November 2022 Thursday
4 November 2022 Thursday
5 November 2022 Thursday
6 November 2022 Thursday

Viikko 45

8 November 2022 Thursday
11 November 2022 Thursday
12 November 2022 Thursday
13 November 2022 Thursday

Viikko 46

15 November 2022 Thursday
18 November 2022 Thursday
19 November 2022 Thursday
20 November 2022 Thursday

Viikko 47

22 November 2022 Thursday
25 November 2022 Thursday
26 November 2022 Thursday
27 November 2022 Thursday

Viikko 48

29 November 2022 Thursday
2 December 2022 Thursday
3 December 2022 Thursday
4 December 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä