Valtarin koulu

Tervetuloa Valtarin kouluun

OMATOIMISUUS - LUOVUUS - REHELLISYYS - VASTUUNTUNTO-YHTEISÖLLISYYS


Visiona on aikaansa seuraava koulu,
oppilaalle tärkeä paikka, joka antaa tilaa henkiselle kasvulle ja eväät tulevaisuuteen.



Yhteystiedot

Osoite
Koulutie 2, 91100 Ii

Sähköpostit
etunimi.sukunimi@ii.fi (ilman ääkkösiä)

REHTORI
 
Taisto Soininen
p. 050 3950 412

APULAISREHTORI

Marja-Liisa Kuonanoja
p. 050 3106778

KANSLIA

Helena Tyykiluoto
p. 050 310 6760

Tulevat tapahtumat

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko13

29 March 2021 Thursday
30 March 2021 Thursday
31 March 2021 Thursday
1 April 2021 Thursday
2 April 2021 Thursday
3 April 2021 Thursday
4 April 2021 Thursday

Viikko14

5 April 2021 Thursday
6 April 2021 Thursday
7 April 2021 Thursday
8 April 2021 Thursday
9 April 2021 Thursday
10 April 2021 Thursday
11 April 2021 Thursday

Viikko15

12 April 2021 Thursday
13 April 2021 Thursday
14 April 2021 Thursday
15 April 2021 Thursday
16 April 2021 Thursday
17 April 2021 Thursday
18 April 2021 Thursday

Viikko16

19 April 2021 Thursday
20 April 2021 Thursday
21 April 2021 Thursday
22 April 2021 Thursday
23 April 2021 Thursday
24 April 2021 Thursday
25 April 2021 Thursday

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä