Valtarin koulu

Tervetuloa Valtarin kouluun

OMATOIMISUUS - LUOVUUS - REHELLISYYS - VASTUUNTUNTO-YHTEISÖLLISYYS


Visiona on aikaansa seuraava koulu,
oppilaalle tärkeä paikka, joka antaa tilaa henkiselle kasvulle ja eväät tulevaisuuteen.



Yhteystiedot

Osoite
Koulutie 2, 91100 Ii

Sähköpostit
etunimi.sukunimi@ii.fi (ilman ääkkösiä)

REHTORI
 
Taisto Soininen
p. 050 3950 412

APULAISREHTORI

Marja-Liisa Kuonanoja
p. 050 3106778

KANSLIA

Helena Tyykiluoto
p. 050 310 6760

Tulevat tapahtumat

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko22

31 May 2021 Thursday
1 June 2021 Thursday
2 June 2021 Thursday
3 June 2021 Thursday
4 June 2021 Thursday
5 June 2021 Thursday
6 June 2021 Thursday

Viikko23

7 June 2021 Thursday
8 June 2021 Thursday
9 June 2021 Thursday
10 June 2021 Thursday
11 June 2021 Thursday
12 June 2021 Thursday
13 June 2021 Thursday

Viikko24

14 June 2021 Thursday
15 June 2021 Thursday
16 June 2021 Thursday
17 June 2021 Thursday
18 June 2021 Thursday
19 June 2021 Thursday
20 June 2021 Thursday

Viikko25

21 June 2021 Thursday
22 June 2021 Thursday
23 June 2021 Thursday
24 June 2021 Thursday
25 June 2021 Thursday
26 June 2021 Thursday
27 June 2021 Thursday

Viikko26

28 June 2021 Thursday
29 June 2021 Thursday
30 June 2021 Thursday
1 July 2021 Thursday
2 July 2021 Thursday
3 July 2021 Thursday
4 July 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä