Yhteystiedot

Yhteystiedot

Hallitus 2019

kerhon sähköposti maol.helsinki(at)gmail.com

Puheenjohtaja
Topi Salmi, topisalmi(at)outlook.com

Halllituksen jäsenet:
Martta Hakamies
Katri Halkka, katri.halkka(at)gmail.com
Eija Issakainen, eija.issakainen(at)lauttasaarenyhteiskoulu.com
Natalia Lohi, natalia.lohi(at)svk-edu.fi
Simo Tolvanen, simo.a.tolvanen(at)helsinki.fi
Hanna Ylä-Mella, hanna.yla-mella(at)edu.hel.fi

Varajäsenet
Perttu Ervelius, perttu.ervelius(at)gmail.com
Seija Puhakka, seija.puhakka(at)edu.hel.fi


Hallituksen jäsenten vastuualueet (sihteeri , varapuhenjohtaja, taloudenhoitaja, tiedottaja, muut jäsenet) sovitaan hallituksen järjestäytymiskokouksessa maaliskuussa.