Yhteystiedot

Yhteystiedot

Hallitus 2018

kerhon sähköposti maol.helsinki(at)gmail.com

Puheenjohtaja
Topi Salmi, topisalmi(at)outlook.com

Halllituksen jäsenet:
Katri Halkka, katri.halkka(at)gmail.com
Jukka Hatakka, jukka.hatakka(at)edu.hel.fi
Eija Issakainen, eija.issakainen(at)lauttasaarenyhteiskoulu.com
Natalia Lohi, natalia.lohi(at)svk-edu.fi
Simo Tolvanen, simo.a.tolvanen(at)helsinki.fi
Hanna Ylä-Mella, hanna.yla-mella(at)edu.hel.fi

Varajäsenet
Anastasia Vlasova, anastasia.vlasova(at)edu.hel.fi
Anne Maria Mäkelä, anne1.makela(at)edu.hel.fi


Hallituksen jäsenten vastuualueet (sihteeri , varapuhenjohtaja, taloudenhoitaja, tiedottaja , muut jäsenet) sovitaan hallituksen järjestäytymiskokouksessa maaliskuussa.