Yhteystiedot

Yhteystiedot

Raumameren peruskoulu
Pyynpäänkatu 27
26100 Rauma
Muut yhteystiedot löydät tiedotuslehdestä
https://peda.net/rauma/koulut/raumanmeri/tiedotuslehti
Rehtori Jarmo Lehtonen 044-7934454 jarmo.lehtonen@rauma.fi
Apulaisrehtori Katja Renko 044-7934457 katja.renko@rauma.fi
Koulusihteeri Katja Vähämaa 044-7934455 katja.vahamaa@rauma.fi
Laitosmies Pekka Varjonen 040-8330801 pekka.varjonen@rauma.fi
Opettajainhuone   044-7934460  
Opinto-ohjaaja Janne Vahteristo 044-7934459 janne.vahteristo@rauma.fi
Opinto-ohjaaja Jaana Mattsson 044-7933411 jaana.mattsson@rauma.fi
Kouluterveydenhoitaja Merja Väinölä 044-4032045 merja.vainola@rauma.fi
Psykologi Jonna Paalanen-Kryssi 044-7933260 jonna.paalanen-kryssi@rauma.fi
Hammashoitola   02-8352980  
Kuraattori Sanna Mannila 044-7935222 sanna.mannila@rauma.fi

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä