Raumanmeren peruskoulu

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

26 October 2020 Thursday
27 October 2020 Thursday
28 October 2020 Thursday
29 October 2020 Thursday
30 October 2020 Thursday
31 October 2020 Thursday
1 November 2020 Thursday

Viikko45

2 November 2020 Thursday
3 November 2020 Thursday
4 November 2020 Thursday
5 November 2020 Thursday
6 November 2020 Thursday
7 November 2020 Thursday
8 November 2020 Thursday

Viikko46

9 November 2020 Thursday
10 November 2020 Thursday
11 November 2020 Thursday
12 November 2020 Thursday
13 November 2020 Thursday
14 November 2020 Thursday
15 November 2020 Thursday

Viikko47

16 November 2020 Thursday
17 November 2020 Thursday
18 November 2020 Thursday
20 November 2020 Thursday
21 November 2020 Thursday
22 November 2020 Thursday

Viikko48

23 November 2020 Thursday
24 November 2020 Thursday
25 November 2020 Thursday
26 November 2020 Thursday
27 November 2020 Thursday
28 November 2020 Thursday
29 November 2020 Thursday

Viikko49

30 November 2020 Thursday
1 December 2020 Thursday
2 December 2020 Thursday
3 December 2020 Thursday
4 December 2020 Thursday
5 December 2020 Thursday
6 December 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

Kaikki kuvaa -finalisti

Hei

Viivi-Olivia Vahteristo (9E) osallistui elokuva ja näytelmä -oppiaineen päättötyönään Kaikki kuvaa -kilpailuun elokuvallaan "Vapaat haahuilijat - Selviävätkö vahvimmatkaan?". Kilpailun finalistit julkistettiin ma 4.5 ja Viivi-Olivia pääsi finaalikolmikkoon musa-/harrastevideo -kategoriassa. Kilpailun voittajan valitsee tuomaristo, mutta käynnissä on myös yleisöäänestys. Käythän antamassa äänesi Viivi-Olivialle 18.5 mennessä täällä: 

http://kaikkikuvaa.fi/kilpailu/finalistit-2020/

​​

Lucian päivä

Raumanmeren 8. musiikkiluokka toi aamupäivällä kaupungintalolle Lucian päivän tervehdyksen kauniin laulun saattelemana.

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä