Jäppilän koulu

LUKUVUOSI 2022-2023


Tätä Pedanettiä kannattaa seurata mm. tapahtumakalenteri, luokkien tiedot ja läksymerkinnät luokan sivuilta.
Pedanettiin pääsee netin kautta ilman tunnuksia.

Tervetuloa Jäppilän koulun kotisivuille!


Opettajilla ja ohjaajilla on omat työpuhelimet, joiden numerot löytyvät ohesta.

Luokat ja opettajat: 
- Koulunjohtaja Maarit Turunen puh. 050 438 5197
- Esikoulu Hanna Keituri puh. 044 799 5503 (iipan tilassa) 
- 1.- 2.lk Maarit Turunen puh. 050 438 5197 (kirkon puoleinen päätyluokka)
- 3-4 lk Tuija Harinen puh. 044 588 3859 (Ahvenlammen puoleinen luokka)
- 5-6 lk Johanna Keinänen puh. 040 510 2488 (kirjaston luokkatila)
- Erityisopetus Taina Kantanen puh. 040 195 6403 (kirjaston puoleinen luokka)


Koulunkäynninohjaajat
- Sirpa Teittinen työpuhelin 044 799 5582, IP- kerhon vastuuohjaaja, kyyditysten valvonta
- MInna Rissanen työpuhelin 044 799 5584, IP-kerhon ohjaaja, kyyditysten valvonta

Keittola, keittäjä Tarja Putkonen puh. 044 799 5281
Siistijä Pirkko Kolehmainen puh. 044 588 3860
Laitosmies Mika Ikonen 044 588 3812

Koulutaksit
Ulla Markkanen 0400 154 462
Pekka Roini puh. 045 2350 688

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 31

1 August 2022 Thursday
2 August 2022 Thursday
3 August 2022 Thursday
4 August 2022 Thursday
5 August 2022 Thursday
6 August 2022 Thursday
7 August 2022 Thursday

Viikko 32

8 August 2022 Thursday
9 August 2022 Thursday
10 August 2022 Thursday
11 August 2022 Thursday
12 August 2022 Thursday
13 August 2022 Thursday
14 August 2022 Thursday

Viikko 33

15 August 2022 Thursday
16 August 2022 Thursday
17 August 2022 Thursday
18 August 2022 Thursday
19 August 2022 Thursday
20 August 2022 Thursday
21 August 2022 Thursday

Viikko 34

22 August 2022 Thursday
23 August 2022 Thursday
24 August 2022 Thursday
25 August 2022 Thursday
26 August 2022 Thursday
27 August 2022 Thursday
28 August 2022 Thursday

Viikko 35

29 August 2022 Thursday
30 August 2022 Thursday
31 August 2022 Thursday
1 September 2022 Thursday
2 September 2022 Thursday
3 September 2022 Thursday
4 September 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä