Tervetuloa Pusulan koulun kotisivuille!

Yhteystiedot

Pusulan kouluKuva Pusulan koulun etupihalta.
Kaukelantie 1

03850 Pusula

Rehtori Sari Juntunen (050 300 4049)
sari.juntunen@lohja.fi

Vararehtori Heli Raitanen (3.lk) (044 362 1611)

Erityisopettaja Päivi Tupola (044 3621 614)

Erityisluokanopettaja Eila Karhunen-Rinne (044 3621 610)

Englannin lehtori Johanna Heiskanen (044 3743264)

Luokanopettaja Terhi Heikkilä (5.lk) (044 374 3270)


Luokanopettaja Jenni Jätinvuori (6A) (044 3743268)

Luokanopettaja Anna-Kaisa Kaurala (1.lk) (044 3743265)

Luokanopettaja Johanna Kekki (4.lk) (044 3743269)

Luokanopettaja Reeta Leino (2.lk) (044 3743266)

Luokanopettaja Ulla Puukko (6B) (044 3743263)

Koulunkäynninohjaajat Tiina Gustafsson, Seija Heinonen, Marjo Jokivirta, Jenna Jokivirta ja Päivi Vigren (044 362 1616)

Iltapäiväkerho (044 3621 631)

Koulukuraattori Henna Mäkinen (044 548 4030)

Kouluterveydenhoitaja Laura Usenius (0443695575)

Koulupsykologi 

Vanhempainyhdistys
Puheenjohtaja Tiina Lehtinen (tiina.lehtinen00@hotmail.com)


Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 14

1 April 2024 Thursday
2 April 2024 Thursday
3 April 2024 Thursday
4 April 2024 Thursday
5 April 2024 Thursday
6 April 2024 Thursday
7 April 2024 Thursday

Viikko 15

8 April 2024 Thursday
9 April 2024 Thursday
10 April 2024 Thursday
11 April 2024 Thursday
12 April 2024 Thursday
13 April 2024 Thursday
14 April 2024 Thursday

Viikko 16

15 April 2024 Thursday
16 April 2024 Thursday
17 April 2024 Thursday
18 April 2024 Thursday
19 April 2024 Thursday
20 April 2024 Thursday
21 April 2024 Thursday

Viikko 17

22 April 2024 Thursday
23 April 2024 Thursday
24 April 2024 Thursday
25 April 2024 Thursday
26 April 2024 Thursday
27 April 2024 Thursday
28 April 2024 Thursday

Viikko 18

29 April 2024 Thursday
30 April 2024 Thursday
1 May 2024 Thursday
2 May 2024 Thursday
3 May 2024 Thursday
4 May 2024 Thursday
5 May 2024 Thursday
Ilmoittautuminen avoinna
Ilmoittautuminen alkaa myöhemmin
Ilmoittautuminen tehty
Ilmoittautuminen ei ole avoinna

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä