Liperin koulun tapahtumat

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko30

26 July 2021 Thursday
27 July 2021 Thursday
28 July 2021 Thursday
29 July 2021 Thursday
30 July 2021 Thursday
31 July 2021 Thursday
1 August 2021 Thursday

Viikko31

2 August 2021 Thursday
3 August 2021 Thursday
4 August 2021 Thursday
5 August 2021 Thursday
6 August 2021 Thursday
7 August 2021 Thursday
8 August 2021 Thursday

Viikko32

9 August 2021 Thursday
10 August 2021 Thursday
11 August 2021 Thursday
12 August 2021 Thursday
13 August 2021 Thursday
14 August 2021 Thursday
15 August 2021 Thursday

Viikko33

16 August 2021 Thursday
17 August 2021 Thursday
18 August 2021 Thursday
19 August 2021 Thursday
20 August 2021 Thursday
21 August 2021 Thursday
22 August 2021 Thursday

Viikko34

23 August 2021 Thursday
24 August 2021 Thursday
25 August 2021 Thursday
26 August 2021 Thursday
27 August 2021 Thursday
28 August 2021 Thursday
29 August 2021 Thursday

Viikko35

30 August 2021 Thursday
31 August 2021 Thursday
1 September 2021 Thursday
2 September 2021 Thursday
3 September 2021 Thursday
4 September 2021 Thursday
5 September 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Seuraavat tapahtumat

Syysloma

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä