Lievestuoreen koulu 1-9

Lukuvuosi 2021-2022

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 26

27 June 2022 Thursday
28 June 2022 Thursday
29 June 2022 Thursday
30 June 2022 Thursday
1 July 2022 Thursday
2 July 2022 Thursday
3 July 2022 Thursday

Viikko 27

4 July 2022 Thursday
5 July 2022 Thursday
6 July 2022 Thursday
7 July 2022 Thursday
8 July 2022 Thursday
9 July 2022 Thursday
10 July 2022 Thursday

Viikko 28

11 July 2022 Thursday
12 July 2022 Thursday
13 July 2022 Thursday
14 July 2022 Thursday
15 July 2022 Thursday
16 July 2022 Thursday
17 July 2022 Thursday

Viikko 29

18 July 2022 Thursday
19 July 2022 Thursday
20 July 2022 Thursday
21 July 2022 Thursday
22 July 2022 Thursday
23 July 2022 Thursday
24 July 2022 Thursday

Viikko 30

25 July 2022 Thursday
26 July 2022 Thursday
27 July 2022 Thursday
28 July 2022 Thursday
29 July 2022 Thursday
30 July 2022 Thursday
31 July 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Koulupäivän aikataulu lukuvuonna 2021-2022

LUOKKIEN 1 - 9 PÄIVÄJÄRJESTYS



 Päivänavaus klo 8.40 - 8.45   

1. tunti klo 8.45 - 9.30

 1. välitunti klo 9.30 - 9.45

 2. tunti klo 9.45 - 10.30

1. ruokailu klo 10.30    2. välitunti klo 10.30 - 10.45
2. välitunti 10.45 - 11.00  3. tunti klo 10.45 - 11.30
3. tunti klo 11.00 - 11.45    2. ruokailu klo 11.30 

 3. välitunti 11.45 - 12.00

  4. tunti klo 12.00 - 12.45

  4. välitunti 12.45 - 13.00

  5. tunti klo 13.00 - 13.45

 5. välitunti 13.45 - 13.50

  6. tunti klo 13.50 - 14.35




Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä