Tampereen kristillinen koulu

YHTEYSTIEDOT

Ota yhteyttä:
Kanslia p. 0458914787
Rehtori p. 0505702854

Osoite:
Tampereen kristillinen koulu
Ketarantie 4E
33680 Tampere

Kotisivut: www.takriko.fi

Takriko-kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 14

1 April 2024 Thursday
2 April 2024 Thursday
3 April 2024 Thursday
4 April 2024 Thursday
5 April 2024 Thursday
6 April 2024 Thursday
7 April 2024 Thursday

Viikko 15

8 April 2024 Thursday
9 April 2024 Thursday
10 April 2024 Thursday
11 April 2024 Thursday
12 April 2024 Thursday
13 April 2024 Thursday
14 April 2024 Thursday

Viikko 16

15 April 2024 Thursday
16 April 2024 Thursday
17 April 2024 Thursday
18 April 2024 Thursday
19 April 2024 Thursday
20 April 2024 Thursday
21 April 2024 Thursday

Viikko 17

22 April 2024 Thursday
23 April 2024 Thursday
24 April 2024 Thursday
25 April 2024 Thursday
26 April 2024 Thursday
27 April 2024 Thursday
28 April 2024 Thursday

Viikko 18

29 April 2024 Thursday
30 April 2024 Thursday
1 May 2024 Thursday
2 May 2024 Thursday
3 May 2024 Thursday
4 May 2024 Thursday
5 May 2024 Thursday
Ilmoittautuminen avoinna
Ilmoittautuminen alkaa myöhemmin
Ilmoittautuminen tehty
Ilmoittautuminen ei ole avoinna

PEDANET JA TIETOTEKNIIKKA SYKSYLLÄ 2015

PEDANET ja TVT

Syksyllä 2015 pyritään siirtämään koulun pedagoginen yhteistyö Pedanet-ympäristöön. Tätä varten saatte keväällä ohjeet ohjelman käyttöön ja järjestämme tukikoulutusta perjantaina 7.8. 2015 klo 10.00-15.00. Jokaisen pitäisi olla luonut maanantaina 10.8. 2015 mennessä oma käyttäjätunnus ja oman luokkasi/oppiaineesi sivu. "Siivotkaa" tarpeettomat, nykyiset oppilas- ja opettajatiedostot palvelimelta ko. päivään mennessä. Kaikkeen tietotekniikkaan on saatavissa tukea perjantaina 7.8.2015.





Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä