Tietoa ja taitoa sekä juhlaa ja arkea

Lukiossa tapahtuu

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday

Viikko18

4 May 2021 Thursday
5 May 2021 Thursday
6 May 2021 Thursday
7 May 2021 Thursday
8 May 2021 Thursday
9 May 2021 Thursday

Viikko19

10 May 2021 Thursday
11 May 2021 Thursday
12 May 2021 Thursday
13 May 2021 Thursday
14 May 2021 Thursday
15 May 2021 Thursday
16 May 2021 Thursday

Viikko20

17 May 2021 Thursday
18 May 2021 Thursday
19 May 2021 Thursday
20 May 2021 Thursday
21 May 2021 Thursday
22 May 2021 Thursday
23 May 2021 Thursday

Viikko21

24 May 2021 Thursday
25 May 2021 Thursday
26 May 2021 Thursday
27 May 2021 Thursday
28 May 2021 Thursday
29 May 2021 Thursday
30 May 2021 Thursday

Viikko22

31 May 2021 Thursday
1 June 2021 Thursday
2 June 2021 Thursday
3 June 2021 Thursday
4 June 2021 Thursday
5 June 2021 Thursday
6 June 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Yhteystiedot

Kuusankosken lukio
Valtakatu 46
45700 Kuusankoski

Rehtori Riitta Mutru
puh. 02061 57206
riitta.mutru[at]kouvola.fi

Lukiosihteeri Miia Saloranta
puh. 02061 54110
miia.saloranta[at]kouvola.fi

Apulaisrehtori Kari Huhta
puh. 02061 54114
kari.huhta[at]kouvola.fi

Opinto-ohjaajat
Lasse Valjakka
Ohjausryhmät: 20D, 19A, 19B, 19D, 18A, 18C, 18D
puh. 02061 54115
lasse.valjakka[at]kouvola.fi

Antti Sinisalo
Ohjausryhmät: 20C ja 19C
puh. 020 615 4490
antti.sinisalo[at]kouvola.fi

Ulla Pipatti
Ohjausryhmät: 20A, 20B, 20E ja 18B
puh. 020 615 8139
ulla.pipatti[at]kouvola.fi

Erityisopettaja Helena Keskitalo
puh. 02061 57287
helena.keskitalo[at]kouvola.fi

Opettajainhuone
puh. 02061 54109
opettajien sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@edukouvola.fi

Terveydenhoitaja Raili Savenius puh. 040 488 4031
raili.savenius[at]kymsote.fi

Koulukuraattori Henna Karvonen
puh. 02061 51359
henna.karvonen[at]kouvola.fi

Koulupsykologi Hanna Jennings 
puh. 02061 55387
hanna.jennings[at]kouvola.fi

Kiinteistönhoitaja Jari Ojanen
puh. 02061 57107

Keittiössä ravitsemustyöntekijä Päivi Lakka
puh. 02061 54111

Siistijät Tiina Järvinen ja Anitta Kauppi
puh. 02061 54226

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä