Lukkarin koulu

Lukkarin koulun tiedotteet

Muutoksia Wilmassa...

Wilman kirjautumissivun osoite on kittila.inschool.fi. Huomaa myös, että sovellukseenkin täytyy osoite päivittää!

Luku- ja loma-ajat 2019-2020

Syyslukukausi ma 12.8.2019-la 21.12.2019 syysloma vk 42, 14.-20.10.2019 la 23.11. koulupäivä itsenäisyyspäivä pe 6.12.2019 Kevätlukukausi ti 7.1.2020-la 30.5.2020 hiihtoloma vk 10, 2.3.2020-6.3.2020 pääsiäisloma pe 10.4.- ma 13.4.2020 loppiainen ...

Luku- ja loma-ajat 2020-2021

Syyslukukausi ke 12.8.2020-la 19.12.2020 syysloma vk 42, 12.-16.10.2020 Joululoma 20.12.2020-6.1.2021 (loppiainen ke 6.1.2021) Kevätlukukausi ke 7.1.2021-la 5.6.2021 hiihtoloma vk 10, 8.3.2021-12.3.2021 pääsiäisloma pe 2.4.- ma 5.4.2021 helators...

Tulevia tapahtumia

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko23

1 June 2020 Thursday
2 June 2020 Thursday
3 June 2020 Thursday
4 June 2020 Thursday
5 June 2020 Thursday
6 June 2020 Thursday
7 June 2020 Thursday

Viikko24

8 June 2020 Thursday
9 June 2020 Thursday
10 June 2020 Thursday
11 June 2020 Thursday
12 June 2020 Thursday
13 June 2020 Thursday
14 June 2020 Thursday

Viikko25

15 June 2020 Thursday
16 June 2020 Thursday
17 June 2020 Thursday
18 June 2020 Thursday
19 June 2020 Thursday
20 June 2020 Thursday
21 June 2020 Thursday

Viikko26

22 June 2020 Thursday
23 June 2020 Thursday
24 June 2020 Thursday
25 June 2020 Thursday
26 June 2020 Thursday
27 June 2020 Thursday
28 June 2020 Thursday

Viikko27

29 June 2020 Thursday
30 June 2020 Thursday
1 July 2020 Thursday
2 July 2020 Thursday
3 July 2020 Thursday
4 July 2020 Thursday
5 July 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

Järjestyssäännöt

YLEISET KÄYTÖSTAVAT - Käyttäydy kohteliaasti ja ystävällisesti. Muista tervehtiä. - Karamellien ja purukumien syönti ilman lupaa kiellettyä. - Osallistu kouluruokailuun ja noudata hyviä tapoja. - Pidä ympäristösi siistinä. - Joka tahallaan rikkoo,...