Lukkarin koulu

Opiskelu - ja loma-ajat 2020-2022


Syyslukukausi ke 12.8.2020-la 19.12.2020
syysloma vk 42, 12.-16.10.2020

Lisäksi lauantai 21.11.2020 on koulupäivä.
tällä lauantailla korvataan helatorstain jälkeinen perjantai 14.5.2021
Joululoma 20.12.2020-6.1.2021
Kevätlukukausi ke 7.1.2021-la 5.6.2021 (loppiainen ke 6.1.2021)
hiihtoloma vk 10, 8.3.2021-12.3.2021
pääsiäisloma pe 2.4.- ma 5.4.2021
helatorstai 13.5.2021


Lukuvuosi 2021-2022
Syyslukukausi 11.8 - 22.12.2021
- syysloma 18.10 - 23.10.2021
- itsenäisyyspäivä 6.12
 
Joululoma 23.12.2021 - 9.1.2022  
Kevätlukukausi 10.1-4.6 2022
- talviloma 7.3 - 13.3
- pääsiäinen 15.4 - 18.4
- helatorstai 26.5
 

Lukkarin koulun kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko13

29 March 2021 Thursday
30 March 2021 Thursday
31 March 2021 Thursday
1 April 2021 Thursday
2 April 2021 Thursday
3 April 2021 Thursday
4 April 2021 Thursday

Viikko14

5 April 2021 Thursday
6 April 2021 Thursday
7 April 2021 Thursday
8 April 2021 Thursday
9 April 2021 Thursday
10 April 2021 Thursday
11 April 2021 Thursday

Viikko15

12 April 2021 Thursday
13 April 2021 Thursday
14 April 2021 Thursday
15 April 2021 Thursday
16 April 2021 Thursday
17 April 2021 Thursday
18 April 2021 Thursday

Viikko16

19 April 2021 Thursday
20 April 2021 Thursday
21 April 2021 Thursday
22 April 2021 Thursday
23 April 2021 Thursday
24 April 2021 Thursday
25 April 2021 Thursday

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä