Länkipohjan koulu

Länkipohjan koulu

Tervetuloa Länkipohjan koulun kotisivuille.
Länkipohjan koulussa opetusta annetaan vuosiluokille 1-6.

Yhteystietoja:

  • Kalliomäentie 9, 35400 Längelmäki, (Google kartta) 
  • 040 594 2619 yhteysopettaja (4.-6.lk) Tommi Mäkelä
  • 040 627 7945 luokanopettaja (1.-2.lk) Tiiti Mäkelä (erityisopettaja)
  • 040 594 2719 luokanopettaja (3.-4.lk) Kati Korpela
  • 040 524 7298 rehtori Minna Kinnunen
  • 040 712 2490 koulusihteeri Jaana Huovinen (Kuoreveden koulu)
  • 040 524 6990 kiinteistöhuolto Simo Syrjälä

Koulutaksit:
Ruohon taksit, Ruoho-11, puh. 040 501 9897
Joukkoliikenne:
Länsilinjat, puh. 040 176 4411

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 17

25 April 2022 Thursday
26 April 2022 Thursday
27 April 2022 Thursday
28 April 2022 Thursday
29 April 2022 Thursday
30 April 2022 Thursday
1 May 2022 Thursday

Viikko 18

2 May 2022 Thursday
3 May 2022 Thursday
4 May 2022 Thursday
5 May 2022 Thursday
6 May 2022 Thursday
7 May 2022 Thursday
8 May 2022 Thursday

Viikko 19

9 May 2022 Thursday
10 May 2022 Thursday
11 May 2022 Thursday
12 May 2022 Thursday
13 May 2022 Thursday
14 May 2022 Thursday
15 May 2022 Thursday

Viikko 20

16 May 2022 Thursday
17 May 2022 Thursday
18 May 2022 Thursday
19 May 2022 Thursday
20 May 2022 Thursday
21 May 2022 Thursday
22 May 2022 Thursday

Viikko 21

23 May 2022 Thursday
24 May 2022 Thursday
25 May 2022 Thursday
26 May 2022 Thursday
27 May 2022 Thursday
28 May 2022 Thursday
29 May 2022 Thursday

Viikko 22

30 May 2022 Thursday
31 May 2022 Thursday
1 June 2022 Thursday
2 June 2022 Thursday
3 June 2022 Thursday
4 June 2022 Thursday
5 June 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä