Kuoreveden koulu

Kuoreveden koulu

Tervetuloa Kuoreveden koulun kotisivuille.
Kuoreveden koulu on yhtenäiskoulu, jossa annetaan opetusta vuosiluokille 1-9.

Yhteystietoja:

  • Opinkuja 2, 35600 Halli (Google kartta)
  • Rehtori Minna Kinnunen, puh. 040 524 7298
  • Apulaisrehtori Kirsi Mäkijouppila, puh. 040 524 7301
  • Koulusihteeri Jaana Huovinen, puh. 040 712 2490
  • Opettajanhuone puh. 040 867 2357
  • Opinto-ohjaaja Riitta Salonen, puh. 040 712 2491
  • Erityisopettaja Marjut Carlson, puh. 040 735 3111
  • Erityisopettaja Matti Lehtonen, puh. 040 623 6474
  • Siivoojat, puh. 050 353 2894
  • Kiinteistöhuolto, Matti Eeli, puh. 040 5681 490
  • Kiinteistöhuolto, päivystys, puh. 040 731 9414
  • henkilöstöllä sähköpostit ovat muotoa: etunimi.sukunimi@jamsa.fi
Kuoreveden koulun koko henkilökunnalla on käytössä työpuhelimet. Heidät tavoittaa puhelimista virka-aikaan klo 8-16. Numerot löytyvät täältä (Henkiökunta)


Koulutaksit:
Ruohon taksi, Ruoho-4, puh. 040 128 0421
Ruohon taksi, Ruoho-5, puh. 040 831 6333
Ruohon taksi, Ruoho-6 puh. 040 826 0461
​​​​​​​Ruohon taksi, Ruoho-7 puh. 040 826 0436

Linja-auto:
Jyväskylän liikenne, puh. 020 742 5820
Länsilinjat, puh. 040 176 4411

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 17

25 April 2022 Thursday
26 April 2022 Thursday
27 April 2022 Thursday
28 April 2022 Thursday
29 April 2022 Thursday
30 April 2022 Thursday
1 May 2022 Thursday

Viikko 18

2 May 2022 Thursday
3 May 2022 Thursday
4 May 2022 Thursday
5 May 2022 Thursday
6 May 2022 Thursday
7 May 2022 Thursday
8 May 2022 Thursday

Viikko 19

9 May 2022 Thursday
10 May 2022 Thursday
11 May 2022 Thursday
12 May 2022 Thursday
13 May 2022 Thursday
14 May 2022 Thursday
15 May 2022 Thursday

Viikko 20

16 May 2022 Thursday
17 May 2022 Thursday
19 May 2022 Thursday
20 May 2022 Thursday
21 May 2022 Thursday
22 May 2022 Thursday

Viikko 21

23 May 2022 Thursday
25 May 2022 Thursday
26 May 2022 Thursday
27 May 2022 Thursday
28 May 2022 Thursday
29 May 2022 Thursday

Viikko 22

30 May 2022 Thursday
31 May 2022 Thursday
1 June 2022 Thursday
2 June 2022 Thursday
3 June 2022 Thursday
4 June 2022 Thursday
5 June 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä