Inarin koulu

Lukuvuoden 2020-2021 työajat

Lukuvuosi 2020-2021 alkaa keskiviikkona 12.08.2020 klo 8:45

Syyslukukausi 
 
ke 12.08.2020 - la 19.12.2020 
Syysloma vk 42, ma 12.10.2020 - pe 16.10.2020 
 
Kevätlukukausi 
to 07.01.2021 - la 05.06.2021 
Talviloma vk 10, ma 08.03.2021 - pe 12.03.2021


Lukuvuonna 2021-2022:

Syyslukukausi ma 16.08. - ke 22.12.2021 (87 koulupäivää)
Syysloma vko 42 ma 18.10. - pe 22.10.2021

Kevätlukukausi ma 03.01. - la 04.06.2022 (101 koulupäivää)
Talviloma vko 10 ma 07.03 - pe 11.03.2022
Vapaapäivä pe 07.01.2022

Lisäksi lautakunta päättää, että koulu voi kevätlukukauden päättäjäispäivän lisäksi pitää toisen lauantaityöpäivän ja sitä vastaavan vapaapäivän, joka määrätään koulun työsuunnitelmassa. Koulujen erilaisista työajoista ei saa syntyä merkittäviä lisäkustannuksia.

Koulun kalenteri / Skuvlla kaleandar/ Škoovlâ kalender

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday

Viikko18

3 May 2021 Thursday
4 May 2021 Thursday
5 May 2021 Thursday
6 May 2021 Thursday
7 May 2021 Thursday
8 May 2021 Thursday
9 May 2021 Thursday

Viikko19

10 May 2021 Thursday
11 May 2021 Thursday
12 May 2021 Thursday
13 May 2021 Thursday
14 May 2021 Thursday
15 May 2021 Thursday
16 May 2021 Thursday

Viikko20

17 May 2021 Thursday
18 May 2021 Thursday
19 May 2021 Thursday
20 May 2021 Thursday
21 May 2021 Thursday
22 May 2021 Thursday
23 May 2021 Thursday

Viikko21

24 May 2021 Thursday
25 May 2021 Thursday
26 May 2021 Thursday
27 May 2021 Thursday
28 May 2021 Thursday
29 May 2021 Thursday
30 May 2021 Thursday

Viikko22

31 May 2021 Thursday
1 June 2021 Thursday
2 June 2021 Thursday
3 June 2021 Thursday
4 June 2021 Thursday
5 June 2021 Thursday
6 June 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Osoite / Čujuhus/ Čujottâs

Saarikoskentie 4
99870 Inari / Aanaar

Puhelinnumerot 0400-232662 (rehtori)
040-5789916 (vararehtori)
040-5895684 (kanslia)
040-7310585 (kiinteistönhoitaja)
040-5882826 (laitoshuoltaja)
040-7249453 (laitoshuoltaja)
040-1529180 (keittiö)

Sähköposti etunimi.sukunimi@inari.fi

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä