Kausalan koulu

Opettajien työpuhelinnumerot

Opettajien työnumerot käytössä ti 11.8.2020 klo 9.00 alkaen.

1A Krista Järvinen 040 6324504
1B Emilia Vainonen 040 617 5986
1C Tuula Kemppainen 040 579 8374
2A Annika Kaila 040 617 5783
2B Tuuli Savelainen 040 631 6402
3A Sami Häyrynen 040 631 0919
3B Mari Jokinen 040 617 5423
4A Toivo Vahvelainen 040 628 0722
4B Tiina Salovaara 040 646 3704
5A Kari Valtonen 040 483 3811
5B Olli-Pekka Heinonen 040 624 9861
6A Mikko Jussila 040 629 0489
6B Eerika Ojanen 040 623 3870
eo Anne Heino 040 619 5023

Kausalan koulu


Kausalan koulu on kaksisarjainen 1-6 luokkien alakoulu Iitin kuntakeskuksessa, Kausalassa. Koulussa on n. 280 oppilasta 13 ryhmässä.
Kausalan koulu toimii hyvässä yhteistyössä ja rinnan Kausan koulun (erityisopetusyksikkö) kanssa, jonka kaksi pienryhmää sijaitsevat samassa koulurakennuksessa.

Kausalan koulussa tapahtuu

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko22

31 May 2021 Thursday
1 June 2021 Thursday
2 June 2021 Thursday
3 June 2021 Thursday
4 June 2021 Thursday
5 June 2021 Thursday
6 June 2021 Thursday

Viikko23

7 June 2021 Thursday
8 June 2021 Thursday
9 June 2021 Thursday
10 June 2021 Thursday
11 June 2021 Thursday
12 June 2021 Thursday
13 June 2021 Thursday

Viikko24

14 June 2021 Thursday
15 June 2021 Thursday
16 June 2021 Thursday
17 June 2021 Thursday
18 June 2021 Thursday
19 June 2021 Thursday
20 June 2021 Thursday

Viikko25

21 June 2021 Thursday
22 June 2021 Thursday
23 June 2021 Thursday
24 June 2021 Thursday
25 June 2021 Thursday
26 June 2021 Thursday
27 June 2021 Thursday

Viikko26

28 June 2021 Thursday
29 June 2021 Thursday
30 June 2021 Thursday
1 July 2021 Thursday
2 July 2021 Thursday
3 July 2021 Thursday
4 July 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä