Yhteystiedot

Yhteystiedot


       
Rehtori-toiminnanjohtaja Ville-Veikka Silvola 044 533 8573 villeveikka.silvola(at)raumanfreinetkoulu.org
Vararehtori Pilvi Kauppi 044 533 8500 pilvi.kauppi(at)raumanfreinetkoulu.org
Koulusihteeri Satu Hämäläinen 044 533 8579 kanslia(at)raumanfreinetkoulu.org
Hallituksen pj. Tommi Malmivuori 0400 595 146 tommi.malmivuori(at)iki.fi
Kouluterveydenhoitaja Satu Alapeteri 044 403 2042 satu.alapeteri(at)rauma.fi
Koulukuraattori Sirpa Parkkila 044 793 3423 sirpa.parkkila(at)rauma.fi
Koulupsykologi Reetta Parvikko

044 7933 261

 
Keittäjä Miia Lahti 044 533 8540 keittio(at)raumanfreinetkoulu.org



Esiopetus Saana Kananoja 044 533 8543 saana.kananoja(at)raumanfreinetkoulu.org
1. lk Susanna Liimola 044 533 8575 susanna.liimola(at)raumanfreinetkoulu.org
2. lk Aarne Hakanen 044 533 8577 aarne.hakanen(at)raumanfreinetkoulu.org
3. lk Tuuli Rikala 044 533 8576 tuuli.rikala(at)raumanfreinetkoulu.org
4. lk Taru-Taina Nora 044 533 8574 tarutaina.nora(at)raumanfreinetkoulu.org
5. lk Pilvi Kauppi 044 533 8500 pilvi.kauppi(at)raumanfreinetkoulu.org
6. lk Saara Holsti 044 533 4758 saara.holsti(at)raumanfreinetkoulu.org
Filttis Marke Viljanen 044 533 8578 filttis(at)raumanfreinetkoulu.org


Vanhempaintoimikunta Anna Lydecken annalydecken@gmail.com

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä