Yhteystiedot

Yhteystiedot


       
Rehtori-toiminnanjohtaja Kati Nordman 044 533 8573 kati.nordman(at)raumanfreinetkoulu.org
Vararehtori      
Koulusihteeri Satu Hämäläinen 044 533 8579 kanslia(at)raumanfreinetkoulu.org
Hallituksen pj. Tommi Malmivuori 0400 595 146 tommi.malmivuori(at)iki.fi
Kouluterveydenhoitaja Satu Alapeteri 044 403 2042 satu.alapeteri(at)rauma.fi
Koulukuraattori Sirpa Parkkila 044 793 3423 sirpa.parkkila(at)rauma.fi
Koulupsykologi Susanna Määttä

041 730 0545

 
Keittäjä Anniina Pessinen 044 533 8540 keittio(at)raumanfreinetkoulu.org



Esiopetus Katri Kunnas 044 533 8543 katri.kunnas(at)raumanfreinetkoulu.org
1. lk Tuuli Rikala 044 533 8500 tuuli.rikala(at)raumanfreinetkoulu.org
2. lk Heli Väisänen 044 533 8576 heli.vaisanen(at)raumanfreinetkoulu.org
3. lk Susanna Liimola 044 533 8575 susanna.liimola(at)raumanfreinetkoulu.org
4. lk Aarne Hakanen 044 533 8577 aarne.hakanen(at)raumanfreinetkoulu.org
5. lk Saara Holsti 044 533 4758 saara.holsti(at)raumanfreinetkoulu.org
6. lk Taru-Taina Nora 044 533 8574 tarutaina.nora(at)raumanfreinetkoulu.org
Erityisopettaja Marjaana Timari-Muurinen   marjaana.timarimuurinen(at)raumanfreinetkoulu.org
Filttis Marke Viljanen 044 533 8578 filttis(at)raumanfreinetkoulu.org


Vanhempaintoimikunta Anna Lydecken annalydecken@gmail.com

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä