Kurssikalenteri ja ilmoittautumiset

Kuinka ilmoittaudun lähijaksolle

Lähijaksoille ilmoittaudutaan klikkaamalla lähijakson sinistä nimipalkkia. Ilmoittautumissivu aukeaa ja sinne nimesi tulee automaattisesti ilmoittautumisen kohdalle. Lisätietoja voit täydentää tarpeen mukaan. Muista myös lopulta lähettää ilmoittautuminen klikkaamalla sivun alaosan sinistä palkkia.

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 45

8 November 2022 Thursday
9 November 2022 Thursday
10 November 2022 Thursday
11 November 2022 Thursday
12 November 2022 Thursday
13 November 2022 Thursday

Viikko 46

15 November 2022 Thursday
16 November 2022 Thursday
19 November 2022 Thursday
20 November 2022 Thursday

Viikko 47

22 November 2022 Thursday
23 November 2022 Thursday
24 November 2022 Thursday
25 November 2022 Thursday
26 November 2022 Thursday
27 November 2022 Thursday

Viikko 48

28 November 2022 Thursday
29 November 2022 Thursday
30 November 2022 Thursday
3 December 2022 Thursday
4 December 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä