Kurssikalenteri ja ilmoittautumiset

Kuinka ilmoittaudun lähijaksolle

Lähijaksoille ilmoittaudutaan klikkaamalla lähijakson sinistä nimipalkkia. Ilmoittautumissivu aukeaa ja sinne nimesi tulee automaattisesti ilmoittautumisen kohdalle. Lisätietoja voit täydentää tarpeen mukaan. Muista myös lopulta lähettää ilmoittautuminen klikkaamalla sivun alaosan sinistä palkkia.

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko40

28 September 2020 Thursday
29 September 2020 Thursday
2 October 2020 Thursday
3 October 2020 Thursday
4 October 2020 Thursday

Viikko42

12 October 2020 Thursday
13 October 2020 Thursday
14 October 2020 Thursday
15 October 2020 Thursday
16 October 2020 Thursday
17 October 2020 Thursday

Viikko43

20 October 2020 Thursday
21 October 2020 Thursday
22 October 2020 Thursday
23 October 2020 Thursday
24 October 2020 Thursday
25 October 2020 Thursday

Viikko44

27 October 2020 Thursday
31 October 2020 Thursday
1 November 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä