Hallituksen jäsenet ja yhteystiedot 2022

HeSeRe ry:n hallitus 2022

Puheenjohtaja
Sari Hakola
rehtori
Nöykkiön koulu
sari.hakola@espoo.fi
050 5184303

Varapuheenjohtaja
Marja-Riitta Rautaparta
rehtori
Laajasalon peruskoulu
marja.rautaparta@hel.fi
050 3269810

Sihteeri
Marjo Rantanen
rehtori
Kartanonrannan koulu
marjo.rantanen@kirkkonummi.fi
0503273734

Hallituksen muut jäsenet

Ulriika Huima
rehtori
Tapiolan koulu
ulriika.huima@espoo.fi
0438257292

Kirsi Lahti
rehtori
Päiväkummun koulu
kirsi.lahti@vantaa.fi
0400652208

Outi Lehtola
rehtori (osin opintovapaalla 2021-2022)
Taivallahden peruskoulu
outi1.lehtola@gmail.com
0403348259

Essi Mellin
virka-apulaisrehtori
Ylästön koulu
essi.mellin@vantaa.fi
0503124479

Tuula Merenheimo
rehtori
Latokasken koulu
tuula.merenheimo@espoo.fi
046 877 1309

Jussi Sutinen
rehtori
Helsingin yhteislyseo
jussi.sutinen@hyl.fi
0415443473

Kaisa Tikka
rehtori
Helsingin luonnontiedelukio
kaisa.tikka@hel.fi
0405173511


Raija Vahasalo
rehtori
Gesterbyn koulu
raija.vahasalo@kirkkonummi.fi
0405743961


Varajäsenet:

Ilpo Ahlholm
rehtori
Kauniaisten lukio
ilpo.ahlholm@kauniainen.fi
0505995411

Ilkka Laasonen
rehtori
Viikin normaalikoulu
ilkka.laasonen@helsinki.fi
0503124377

Sinikka Luoma-Mattila
rehtori
Otaniemen lukio
sinikka.luoma@espoo.fi
0503673760

Jane Majanen
rehtori
Kankarepuiston peruskoulu
jane.majanen@hel.fi
0931082022

Johanna Maskery
virka-apulaisrehtori
VAntaan kansainvälinen koulu
johanna.maskery@vantaa.fi
050 312 4531

Anne Suomala
rehtori
Mainingin koulu
anne.suomala@espoo.fi
0505201339


















 

 

 

 

 

 

 

 

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä