Henkilökunta ja yhteystiedot

Visuveden koulun henkilökunta 2020 - 2021

luokanopettaja 5-6 lk
LI 1-6, HI 4
koulunjohtaja
KM, FM
Anna Warsell
044-7871 438
visuvesi@ruovesi.fi
luokanopettaja 3-4 lk
EN 5, VA 5
ma-to
KM
Eija Mattila
045 – 239 6606
eija.mattila@ruovesi.fi
luokanopettaja 1-2 lk
KS 0-6 MU 0-6
KM
Pia Pihkanen
050 - 4625 197
pia.pihkanen@ruovesi.fi

esiluokanopettaja
3-4 lk luokanopetus pe
MA 5 (pe)
ip-kerho ma 13 -15

KM
Ritva Wikman

040 – 751 6322
ritva.wikman@ruovesi.fi
teknisen työn opettaja
KS 3-6 (ti 13-15)
KM
Juha Lassila
040 521 8614
juha.lassila@ruovesi.fi
kiertävä erityisopettaja
tavattavissa perjantaisin
klo 8:40 - 13:45
EO, KM, LTO
erityisopettaja
Eeva Katajamäki
044 7871 415
eeva.katajamaki@opetus.ruovesi.fi
eeva.katajamaki@ruovesi.fi
koulunkäynninohjaaja
(henkilökohtainen)
ip-kerhonohjaaja ti - pe
Teija Isotalo 044-5725 325
teija.isotalo@ruovesi.fi

koulunkäynninohjaaja
(henkilökohtainen)

Minna Väisänen
esikoulu

minna.vaisanen@ruovesi.fi
koulunkäynninohjaaja
(henkilökohtainen)

Tuula Aronen
esikoulu

tuula.aronen@ruovesi.fi
terveydenhoitaja Eeva Antila eeva. antila@keiturinsote.fi
044-7151 435
koulukuraattori Terhi Kangasmäki 044-7871 453
terhi.kangasmaki@ruovesi.fi
koulupsykologi Terhi Ala-Keturi yhteydenotto koulukuraattorin kautta
sivistystoimenjohtaja Aila Luikku 044-7871 400
aila.luikku@ruovesi.fi
yhdistelmätyöntekijä Mirva Kiintonen 044-7871 396
mirva.kiintonen@ruovesi.fi
koulukuljetukset Jarmo Järvinen
Maria Ylistalo
0400-732082
0400-237343
jarmo.jarvinen@phpoint.fi

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä