Ruoveden yhtenäiskoulu

Opettajat

rehtori
Opettaja Opetettava aine / Luokka
etunimi.sukunimi(at)ruovesi.fi  
Aho Kaisa liikunta ja terveystieto, lv 9A
Ala-Laurila Marja äidinkieli ja kirjallisuus
Daoudi Pia kotitalous
Feher Miklos musiikki
Fina Rosario rehtori
Haaparanta Elina luokanopettaja, 1B
Heikkonen Harri liikunta ja terveystieto, lv 9B
Heldén Merja opinto-ohjaus
Katajamäki Eeva erityisopetus
Kariniemi Maritta biologia, maantiede, terveystieto
Kiiski Pauliina luokanopettaja, 5A
Laaka Jaana luokanopettaja, 2A
Laine Aulikki biologia ja maantieto
Lappi Krista erityisopettaja
Lassila Juha tekninen työ, lv 8B
Lehtonen Hanna kuvataide, lv 7A
Peltoranta Kari matematiikka, fysiikka ja kemia, lv 6B
Peräinen Sanna erityisopetus
Rasi Outi matematiikka, fysiikka, kemia, lv 6A
Rasinmäki-Peltoranta Pauliina luokanopettaja, 3A, tekstiilityö
Rättyä Jukka luokanopettaja, 5B
Salmi Hannu ruotsi
Salmi Laura luokanopettaja, 4A
Valtonen-Heikkilä Päivi erityisopetus
Viitasalo Jenni historia ja uskonto, lv 8A, vararehtori
Virtanen Sari luokanopettaja, 1A
Vuorinen Laura englanti, italia, lv 7B

Ajankohtaista

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 44

31 October 2022 Thursday
1 November 2022 Thursday
2 November 2022 Thursday
3 November 2022 Thursday
4 November 2022 Thursday
5 November 2022 Thursday
6 November 2022 Thursday

Viikko 45

7 November 2022 Thursday
8 November 2022 Thursday
9 November 2022 Thursday
10 November 2022 Thursday
11 November 2022 Thursday
12 November 2022 Thursday
13 November 2022 Thursday

Viikko 46

14 November 2022 Thursday
15 November 2022 Thursday
16 November 2022 Thursday
17 November 2022 Thursday
18 November 2022 Thursday
19 November 2022 Thursday
20 November 2022 Thursday

Viikko 47

21 November 2022 Thursday
22 November 2022 Thursday
23 November 2022 Thursday
24 November 2022 Thursday
25 November 2022 Thursday
26 November 2022 Thursday
27 November 2022 Thursday

Viikko 48

28 November 2022 Thursday
29 November 2022 Thursday
30 November 2022 Thursday
1 December 2022 Thursday
2 December 2022 Thursday
3 December 2022 Thursday
4 December 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä