Ruoveden yhtenäiskoulu

Opettajat

Opettaja Opetettava aine / Luokka
etunimi.sukunimi(at)ruovesi.fi  
Aho Kaisa Liikunta ja terveystieto 6. lk
Ala-Laurila Marja Äidinkieli ja kirjallisuus, lv 7B
Feher Miklos Musiikki
Haaparanta Elina 2A
Heikkonen Harri Liikunta ja terveystieto, 6. lk
Hemming Anu Biologia, maantieto, terveystieto, lv 8A
Holmström-Nippala Päivi Kotitalous, lv 9B
Ikala Tea 5B, 6A:n MA ja AI; vararehtori
Kaartinen Pasi 4B
Katajamäki Eeva Erityisopetus
Kervinen Anja 3B
Kröger Sari Biologia ja maantieto
Laaka Jaana 1A
Lassila Juha Tekninen työ, lv 7A
Lenkkeri Suvi Englanti, ruotsi ja saksa
Nieminen-Hirvelä Mirkka Opinto-ohjaaja
Ojala Vesa Matematiikka, fysiikka, kemia ja tietotekniikka
Peltoranta Kari Matematiikka, fysiikka ja kemia, lv7C
Rasinmäki-Peltoranta Pauliina 4A, tekstiilityö
Rättyä Jukka 5A
Salkosalo Varpu ( virkavapaalla, sij. Viitanen Saara) Erityisopetus
Salmi Hannu Ruotsi
Taipale Jukka Historia, rehtori
Viitanen Saara Erityisopetus
Viitasalo Jenni Historia ja uskonto, lv 9A
Virtanen Sari 3A
Vuorinen Laura Englanti, italia, lv 8B
Önkki Merja Kuvataide

Ajankohtaista

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

28 October 2019 Thursday
29 October 2019 Thursday
30 October 2019 Thursday
31 October 2019 Thursday
1 November 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday

Viikko45

4 November 2019 Thursday
5 November 2019 Thursday
6 November 2019 Thursday
7 November 2019 Thursday
8 November 2019 Thursday
9 November 2019 Thursday
10 November 2019 Thursday

Viikko46

11 November 2019 Thursday
12 November 2019 Thursday
13 November 2019 Thursday
14 November 2019 Thursday
15 November 2019 Thursday
16 November 2019 Thursday
17 November 2019 Thursday

Viikko47

18 November 2019 Thursday
19 November 2019 Thursday
20 November 2019 Thursday
21 November 2019 Thursday
22 November 2019 Thursday
23 November 2019 Thursday
24 November 2019 Thursday

Viikko48

25 November 2019 Thursday
26 November 2019 Thursday
27 November 2019 Thursday
28 November 2019 Thursday
29 November 2019 Thursday
30 November 2019 Thursday
1 December 2019 Thursday
Ilmoittautuminen