Perhon keskuskoulu

VIIKKOTIEDOTE

VIIKKO 20

pe 20.5. klo 14-15 Wanhojen tanssit liikuntasalissa


VIIKKO 21

ma 23.5.

ti 24.5.

ke 25.5. Henkilöstön tyhy-iltapäivä. Oppilaat kotiin klo 13. Seiskojen TET-päivä!
 
to 26.5. HELATORSTAI, vapaa

pe 27.5.

klo 9.00 - 9.45 LO-tunti
klo 9.55 --> ulkosäpäturnaus, joukkueet pelaa aikataulun mukaisesti, muut luokissa.
klo 12.15-13.00 kaikki katsovat turnausta!


Tulossa:

25.5. Seiskojen TET-päivä

Lukuvuosi 2021-2022

Jaksot
1. jakso 11.8.2021 - 29.9.2021
2. jakso 30.9.2021 - 26.11.2021
3. jakso 29.11.2021 - 8.2.2022
4. jakso 9.2.2022 - 8.4.2022
5. jakso 11.4.2022 - 4.6.2022

Lauantaityöpäivät
4.9.2021



Lomapäivät
Syysloma vk 42 18.10 - 22.10.2021
Joululoma 19.12.2021 - 6.1.2022
Talviloma vk 9 (28.2.2021- 4.3.2022)

Syyslukukauden päätös 18.12.2021
Kevätlukukauden päätös 4.6.2022

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 17

25 April 2022 Thursday
26 April 2022 Thursday
27 April 2022 Thursday
28 April 2022 Thursday
29 April 2022 Thursday
30 April 2022 Thursday
1 May 2022 Thursday

Viikko 18

2 May 2022 Thursday
3 May 2022 Thursday
4 May 2022 Thursday
5 May 2022 Thursday
6 May 2022 Thursday
7 May 2022 Thursday
8 May 2022 Thursday

Viikko 19

9 May 2022 Thursday
10 May 2022 Thursday
11 May 2022 Thursday
12 May 2022 Thursday
13 May 2022 Thursday
14 May 2022 Thursday
15 May 2022 Thursday

Viikko 20

16 May 2022 Thursday
17 May 2022 Thursday
18 May 2022 Thursday
19 May 2022 Thursday
20 May 2022 Thursday
21 May 2022 Thursday
22 May 2022 Thursday

Viikko 21

23 May 2022 Thursday
24 May 2022 Thursday
25 May 2022 Thursday
26 May 2022 Thursday
27 May 2022 Thursday
28 May 2022 Thursday
29 May 2022 Thursday

Viikko 22

30 May 2022 Thursday
31 May 2022 Thursday
1 June 2022 Thursday
2 June 2022 Thursday
3 June 2022 Thursday
4 June 2022 Thursday
5 June 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä