Perhon keskuskoulu

VIIKKOTIEDOTE

VIIKKO 19

Ti 11.5. Huom. jälki-istunto siiretty keskiviikolle!

Ke 12.5.

* Vanhojenpäivä
* Jälki-istunto klo 15

To 13.5. HELATORSTAI

Pe 14.5. VAPAAPÄIVÄ


VIIKKO 20

Ma 17.5.

Ti 18.5.

Ke 19.5.

To 20.5.
Ajokortti työelämään -koulutus yseille 20.5. klo 12.15 - 13.55 (paikka vielä auki)

Pe 21.5.
Perhon lukioon hakeneiden päivä klo 9.30-13 




TULOSSA:


* Seiskojen TET-päivä to 27.5.2021
* Ysien TET-jakso kahden viikon aikana seuraavasti: 28.5. (pe) ja ma-to 31.5.-3.6. (ma-to)







Lukuvuosi 2020-2021

Jaksot
1. jakso 12.8. - 9.10.2020
2. jakso 19.10 - 18.12.2020
3. jakso 7.1. - 19.3.2021
4. jakso 22.3.- 4.6.2021

Lauantaityöpäivät



Lomapäivät
Syysloma vk 42 (12. - 16.10.2020)
Joululoma 21.12.2020- 6.1.2021
Talviloma vk 9
Pääsiäisloma 1. - 5.4.2021
Helatorstai 13.5.2021
Helatorstain jälkeinen pe 14.5.2021

Syyslukukauden päätös 19.12.2020
Kevätlukukauden päätös 5.6.2021

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday

Viikko18

3 May 2021 Thursday
4 May 2021 Thursday
5 May 2021 Thursday
6 May 2021 Thursday
7 May 2021 Thursday
8 May 2021 Thursday
9 May 2021 Thursday

Viikko19

10 May 2021 Thursday
11 May 2021 Thursday
12 May 2021 Thursday
13 May 2021 Thursday
14 May 2021 Thursday
15 May 2021 Thursday
16 May 2021 Thursday

Viikko20

17 May 2021 Thursday
18 May 2021 Thursday
19 May 2021 Thursday
20 May 2021 Thursday
21 May 2021 Thursday
22 May 2021 Thursday
23 May 2021 Thursday

Viikko21

24 May 2021 Thursday
25 May 2021 Thursday
26 May 2021 Thursday
27 May 2021 Thursday
28 May 2021 Thursday
29 May 2021 Thursday
30 May 2021 Thursday

Viikko22

31 May 2021 Thursday
1 June 2021 Thursday
2 June 2021 Thursday
3 June 2021 Thursday
4 June 2021 Thursday
5 June 2021 Thursday
6 June 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä