2.04 Tsemppi 1 Jaa Sulje Kirjaudu sisään lähettääksesi tämän lomakkeen Laske seuraavien tuotteiden yksikköhinta. Tee lauseke ja merkitse vastaus. Käytä vihkoa tarvittaessa. a. 3,90 € / 3 kpl Lauseke: € : 3 Vastaus: € b. 8,80 € / 4 kpl Lauseke: € : 4 Vastaus: € c. 12,50 € / 5 kpl Lauseke: € : 5 Vastaus: € d. 6,40 € / 4 kpl Lauseke: € : 4 Vastaus: € Kirjaudu sisään lähettääksesi tämän lomakkeen