Kivelän yläkoulu

Kivelän kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 52

27 December 2021 Thursday
28 December 2021 Thursday
29 December 2021 Thursday
30 December 2021 Thursday
31 December 2021 Thursday
1 January 2022 Thursday
2 January 2022 Thursday

Viikko 1

3 January 2022 Thursday
4 January 2022 Thursday
5 January 2022 Thursday
6 January 2022 Thursday
7 January 2022 Thursday
8 January 2022 Thursday
9 January 2022 Thursday

Viikko 2

10 January 2022 Thursday
11 January 2022 Thursday
12 January 2022 Thursday
13 January 2022 Thursday
14 January 2022 Thursday
15 January 2022 Thursday
16 January 2022 Thursday

Viikko 3

17 January 2022 Thursday
18 January 2022 Thursday
19 January 2022 Thursday
20 January 2022 Thursday
21 January 2022 Thursday
22 January 2022 Thursday
23 January 2022 Thursday

Viikko 4

24 January 2022 Thursday
25 January 2022 Thursday
26 January 2022 Thursday
27 January 2022 Thursday
28 January 2022 Thursday
29 January 2022 Thursday
30 January 2022 Thursday

Viikko 5

31 January 2022 Thursday
1 February 2022 Thursday
2 February 2022 Thursday
3 February 2022 Thursday
4 February 2022 Thursday
5 February 2022 Thursday
6 February 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Heijastinpuu

Kuvat: Antti Aho/Soisalon seutu ja Heidi Knuutinen

Kivelän koulun oppilaskunnan hallitus haastaa kaikki Leppävirtalaiset käyttämään heijastinta!! #loistavaleppävirta #kivelanopkh

Heijastinpuu on koko kunnan yhteinen projekti jonka tavoitteena on tuoda lisää valoa ja turvaa Leppävirran katukuvaan! Oppilaskunnan hallitus on yhteistyössä Leppävirran kunnan ja paikallisten yritysten kanssa kerännyt kasaan melkoisen potin heijastimia jotka on nyt ripustettu puuhun! Kuka vain voi hakea puusta heijastimen omaan tarpeeseen tai ripustaa omat ylimääräiset heijastimet muita ilahduttamaan! 😊

Heijastinpuun löydät Kivelän koulun etupihalta Suomalanpurontien varrelta! ✨

Suurkiitokset kaikille yhteistyökumppaneille:
- Leppävirran kunta
- Leppävirran palolaitos
- K-Rauta Malinen
- S-market Leppävirta
- K-Supermarket Leppävirta
- Gebwell Oy
- Kylpylä-Hotelli Vesileppis
- R-kioski Leppävirta
- Tokmanni Leppävirta
- Dimex Oy
- Foto-Oksman Ky
- Leppävirran Kukka- ja Hautauspalvelu S. Kinnunen Ky
- Kukka- ja Hautauspalvelu Tirkkonen Oy

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä