Kuhmoisten yhtenäiskoulu

Onnittelut uusille ylioppilaille!

Kuhmoisten yhtenäiskoulun lukiosta on valmistunut tänään kaksi ylioppilasta:

Kaakko, Touko

Lehmussaari, Lauri

Lämpimät onnittelut uusille ylioppilaille!

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

28 October 2019 Thursday
29 October 2019 Thursday
30 October 2019 Thursday
31 October 2019 Thursday
1 November 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday

Viikko45

4 November 2019 Thursday
5 November 2019 Thursday
6 November 2019 Thursday
7 November 2019 Thursday
8 November 2019 Thursday
9 November 2019 Thursday
10 November 2019 Thursday

Viikko46

11 November 2019 Thursday
12 November 2019 Thursday
13 November 2019 Thursday
14 November 2019 Thursday
15 November 2019 Thursday
16 November 2019 Thursday
17 November 2019 Thursday

Viikko47

18 November 2019 Thursday
19 November 2019 Thursday
20 November 2019 Thursday
21 November 2019 Thursday
22 November 2019 Thursday
23 November 2019 Thursday
24 November 2019 Thursday

Viikko48

25 November 2019 Thursday
26 November 2019 Thursday
27 November 2019 Thursday
28 November 2019 Thursday
29 November 2019 Thursday
30 November 2019 Thursday
1 December 2019 Thursday
Ilmoittautuminen

Lukuvuosi 2019 - 2020

Syyslukukausi to 8.8.2019 — la 21.12.2019 (92 työpäivää)
Syysloma vko 42 / ma 14.10.2019 — su 20.10.2019
Itsenäisyyspäivävapaa pe 6.12.2019
Joululoma su 22.12.2019 — ti 7.1.2020

Kevätlukukausi ke 8.1.2020 — la 30.5.2020 (95 työpäivää)
Talviloma vko 9 / ma 24.2.2020 — su 1.3.2020
Pääsiäisvapaa pe 10.4.2020 — ma 13.4.2020
Vappuvapaa pe 1.5.2020
Helatorstaivapaa to 21.5.2020