Miinan esiopetus

Miinan eskarin kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 48

27 November 2023 Thursday
28 November 2023 Thursday
29 November 2023 Thursday
30 November 2023 Thursday
1 December 2023 Thursday
2 December 2023 Thursday
3 December 2023 Thursday

Viikko 49

4 December 2023 Thursday
5 December 2023 Thursday
6 December 2023 Thursday
7 December 2023 Thursday
8 December 2023 Thursday
9 December 2023 Thursday
10 December 2023 Thursday

Viikko 50

11 December 2023 Thursday
12 December 2023 Thursday
13 December 2023 Thursday
14 December 2023 Thursday
15 December 2023 Thursday
16 December 2023 Thursday
17 December 2023 Thursday

Viikko 51

18 December 2023 Thursday
19 December 2023 Thursday
21 December 2023 Thursday
22 December 2023 Thursday
23 December 2023 Thursday
24 December 2023 Thursday

Viikko 52

25 December 2023 Thursday
26 December 2023 Thursday
27 December 2023 Thursday
28 December 2023 Thursday
29 December 2023 Thursday
30 December 2023 Thursday
31 December 2023 Thursday
Ilmoittautuminen avoinna
Ilmoittautuminen alkaa myöhemmin
Ilmoittautuminen tehty
Ilmoittautuminen ei ole avoinna

Seuraavat tapahtumat

Jokioinen 150 vuotta TANSSIAISET

Jokioinen 150 vuotta juhlan kunniaksi tanssiaiset koulupäivän aikana. Tämä korvaa vuoden 2023 joulujuhlat. Keväällä 2024 järjestämme kolme ohjelmalista kevätjuhlaa.

Teatteri Mukamas

Mistä tietää, että joulu on tulossa? Kaikkialla touhutaan ja siivotaan, kynttilöitä sytytetään, ensimmäiset lumihiutaleet leijailevat maahan ja vanhat, rakkaat joulutavarat haetaan esiin.

Ne tuovat mukanaan piparintuoksua, kynttilänvaloa, tähtien tuiketta ja pienen tontun askelten äänen – Joulu on jo ovella! 

Lasten iloiset joululaulut johdattelevat meidät joulutunnelmiin riemukkaassa, kuvitetussa joulukonsertissa.

viimeinen eskaripäivä

Joululoma alkaa to.21.12. joten keskiviikko on syyslukukauden viimeinen eskaripäivä

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä