≡ Navigointi

Ivalon ala-asteen koulu

Lukuvuoden 2017-2018 työpäivät

Syyslukukausi 10.8.-21.12.2017
Kevätlukukausi 4.1.-2.6.2018

Syysloma 16.-20.10.2017
Joululoma 22.12.2017-3.1.2018
Talviloma 5.-9.3.2018

Vapaapäivä ma 30.4.2018

Koulun yhteystiedot

Ivalon ala-asteen koulu Koppelontie 4
99800 IVALO
Rehtori Pirkko Olli 0400-243 721
Toimistosihteeri Marika Jalonen 040-1685 574
Henkilökunnan puhelinnumerot
löytyvät vasemmasta palkista
etunimi.sukunimi@inari.fi