Henkilökunta

Lukuvuosi 2019-2020

OPETTAJAT

1.lk 
Suvi Palosaari, puh. 050 563 7811, suvi.palosaari@ii.fi
2.lk
Anna Rasinkangas, puh. 050 310 6599, anna.rasinkangas@ii.fi
3.lk Henna-Riikka Ylitalo, puh. 050 447 7904, henna-riikka.ylitalo@ii.fi
4.lk Vilma Valkonen, puh. 040 620 6610, vilma.valkonen@ii.fi
5.lk Juha Hassinen, koulunjohtaja, puh. 050 395 0464, juha.hassinen@ii.fi
6.lk Niklas Kärkkäinen, puh. 050 432 2140, niklas.karkkainen@ii.fi

resurssiopettaja ma-ke ja pe, Riitta Väisänen puh. 050 447 7712, vv.Merja Männikkö

Erityisopetus to-pe Iida Kirstinä, puh. 050 3103472, iida.kirstina@ii.fi
 
MUU HENKILÖKUNTA
 
Koulunkäynninohjaaja Paula Hyry, puh. 050 347 5509, paula.hyry@ii.fi, Carina Suvinen, Tiina Tuomikoski
Keittäjä-siivooja Marjo Malo, puh. 050 3950369, marjo.malo@ii.fi
Koulukuraattori maanantaisin Heidi Södö, puh. 050 310 6894, heidi.sodo@oulunkaari.com
Kouluterveydenhoitaja Maria Öörni-Miettunen, puh. 050 341 0310, maria.oorni-miettunen@oulunkaari.com
Psykologi puhelintunti maanantaisin klo 8-9, puh. 040 182 7087, kirsi.marttila@oulunkaari.com