Lahden seudun kieltenopettajat ry

Hej! Hello! Hallo!

Lahden seudun kieltenopettajat ry on Lahden seudulla asuvien ja / tai työskentelevien kieltenopettajien ammatillinen yhdistys, joka on yksi Suomen kieltenopettajien liitto ry:n 29 alueellisesta piiriyhdistyksestä.
Yhdistyksemme järjestää jäsenilleen koulutusta ja virkistystä kieltenopeporukassa. Alueellisena piiriyhdistyksenä voimme myös ottaa kantaa Lahden alueella kielenopetukseen liittyviin ajankohtaisiin asioihin ja näin ollen vaikuttaa paikallisiin päättäjiin kielten asemasta koulussa.

Lahden seudun kieltenopettajat ry tiedottaa tapahtumista, koulutuksista ja muusta toiminnastaan näillä sivuilla ja Facebook-ryhmässä sekä tarvittaessa sähköpostilla. Lukuvuoden 2017 - 2018 alkuun: Jotta kaikki jäsenemme saavat tietoa yhdistyksen toiminnasta, muistathan käydä päivittämässä yhteystietosi täällä!

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko13

29 March 2021 Thursday
30 March 2021 Thursday
31 March 2021 Thursday
1 April 2021 Thursday
2 April 2021 Thursday
3 April 2021 Thursday
4 April 2021 Thursday

Viikko14

5 April 2021 Thursday
6 April 2021 Thursday
7 April 2021 Thursday
8 April 2021 Thursday
9 April 2021 Thursday
10 April 2021 Thursday
11 April 2021 Thursday

Viikko15

12 April 2021 Thursday
13 April 2021 Thursday
14 April 2021 Thursday
15 April 2021 Thursday
16 April 2021 Thursday
17 April 2021 Thursday
18 April 2021 Thursday

Viikko16

19 April 2021 Thursday
20 April 2021 Thursday
21 April 2021 Thursday
22 April 2021 Thursday
23 April 2021 Thursday
24 April 2021 Thursday
25 April 2021 Thursday

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä