Hirvasen koulu

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

28 October 2019 Thursday
29 October 2019 Thursday
30 October 2019 Thursday
31 October 2019 Thursday
1 November 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday

Viikko45

4 November 2019 Thursday
5 November 2019 Thursday
6 November 2019 Thursday
7 November 2019 Thursday
8 November 2019 Thursday
9 November 2019 Thursday
10 November 2019 Thursday

Viikko46

11 November 2019 Thursday
12 November 2019 Thursday
13 November 2019 Thursday
14 November 2019 Thursday
15 November 2019 Thursday
16 November 2019 Thursday
17 November 2019 Thursday

Viikko47

18 November 2019 Thursday
19 November 2019 Thursday
20 November 2019 Thursday
21 November 2019 Thursday
22 November 2019 Thursday
23 November 2019 Thursday
24 November 2019 Thursday

Viikko48

25 November 2019 Thursday
26 November 2019 Thursday
27 November 2019 Thursday
28 November 2019 Thursday
29 November 2019 Thursday
30 November 2019 Thursday
1 December 2019 Thursday
Ilmoittautuminen

Ajankohtaista

Aamutaksin aikatulu ja reitti

Uuraisten tien varresta Kangashäkin suunnasta ja Hakorannantieltä tullaan edelleen taksilla kouluun.  Taksin reitti ja aikataulu ohessa erillisenä tiedostona.

Aamulinkin aikataulu

Kangashäkistä Pölykankaantien varresta tullaan edelleen linja-autolla. Aikataulu on hiukan myöhäisempi kuin viime talvena. Aikataulu ohessa erillisenä tiedostona.

Uuden koulun uusi osoite

Uuden koulun piha-alueen läpi kulkeva tie on saanut ihan oman nimen. Nimi on valittu oppilaliden keväällä tekemistä ehdotuksista. Uusi tie on nimeltään REPPULENKKI Uuden koulun osoite on REPPULENKKI 6, 41290 KANGASHÄKKI