Sievin lukio

Lähiajan tapahtumia

4. jakson koeviikko

Koeviikon kokeet klo 8-11 to 8.4 ÄI2 (mot12) pe 9.4. RU2 EN2 (mot12),  ma 12.4. RU5 BI2 (mot12), YH1 (en1), ÄI5 (rea2) ti 13.4. GE1 HI2 (mot12), EN6 (en1), ÄI3 (rea2) ke 14.4. UE2 (mot12), MB3 (en1) ke 14.4. klo 11.15 - 13 OP1 (mot12) ja OP2 (en1)...

Erityisopettajan apua

Jos sinulta on jäänyt kesken jokin kurssi (varsinkin reaaliaineessa tai kielessä) tai tarvitset ohjausta esim. kielten sanojen opetteluun, tule Katjan pajaan maanantaina klo 15-16 tai tiistaina klo 15-16 tai perjantaina klo 13-14. Sovi tulostasi K...

YR2-kurssin tunnit

Lähiopetustuntien (MOT3) ajankohdat: Tulossa koeviikon paikkeille yksi tunti vko 47 pe 20.11. klo 10 - 13 TakeOff + ruokailu samassa tilassa MOT3 vko 48 koeviikolla to 26.11. klo 11.15 - 13 (vierailijana toimitusjohtaja Terhi Vähäsalo, Sievi Shop...

Matikka- ja TVT-paja 4. jaksossa

Lähiajan paja-aikoja: ti 13.4. klo 11-12 (JR, aiheena erityisesti MB3) ti 6.4. klo 19-20 (LL) etänä LeanMeetLinkki ke 31.3. klo 15 - 16 (LL, FYLU) tarvittaessa myös etänä LeanMeetLinkki ma 29.3. klo 15 - 16 (LL, FYLU) tarvittaessa myös etänä LeanM...

Oppitunnit

  klo 1. tunti 8.00 - 8.56 2. tunti 9.00 - 10.00 välitunti 20 min 3. tunti 10.20 - 11.16 ruokailu 11.30 - 12.00 4. tunti 12.00 - 12.56 välitunti 8 min 5. tunti 13.04 - 14.00 6. tunti 14.04 - 15.00

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko13

31 March 2021 Thursday
1 April 2021 Thursday
2 April 2021 Thursday
3 April 2021 Thursday
4 April 2021 Thursday

Viikko14

5 April 2021 Thursday
6 April 2021 Thursday
7 April 2021 Thursday
8 April 2021 Thursday
9 April 2021 Thursday
10 April 2021 Thursday
11 April 2021 Thursday

Viikko15

12 April 2021 Thursday
13 April 2021 Thursday
14 April 2021 Thursday
15 April 2021 Thursday
16 April 2021 Thursday
17 April 2021 Thursday
18 April 2021 Thursday

Viikko16

19 April 2021 Thursday
20 April 2021 Thursday
21 April 2021 Thursday
22 April 2021 Thursday
23 April 2021 Thursday
24 April 2021 Thursday
25 April 2021 Thursday

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä