Muurasjärven koulu

Yhteystiedot

Koulunjohtaja Satu Koljonen
040-8600 708
satu.koljonen@pihtipudas.fi

0.-1.lk Tiia Jämsén
040-8600705
tiia.jamsen@pihtipudas.fi

2.-3.lk Marjo Syrjälä
044-7091835
marjo.syrjala@pihtipudas.fi

4.lk Martti Karjalainen
040-8600707
martti.karjalainen@pihtipudas.fi

5.-6.lk Satu Koljonen

Koulunkäynninohjaaja Pia Rauhala
044-7091837
pia.rauhala@pihtipudas.fi

Koulunkäynninohjaaja Riikka Hytönen
040-7144461

Koulunkäynninohjaaja Anne Kumpulainen
040-7796494

Erityisopettaja Anne Kahilainen
040-8600775
anne.kahilainen@pihtipudas.fi

Englanninkielen opettaja Sirpa Muhonen
Tavoittaa Wilman kautta tai
sirpa.muhonen@pihtipudas.fi

Koulukuraattori Kati Kumpulainen
044-7335869
kati.kumpulainen@pihtipudas.fi

Laskutusosoite
Pihtiputaan kunta/ Muurasjärven koulu
PL 36
44801 Pihtipudas

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko40

30 September 2019 Thursday
1 October 2019 Thursday
2 October 2019 Thursday
3 October 2019 Thursday
4 October 2019 Thursday
5 October 2019 Thursday
6 October 2019 Thursday

Viikko41

7 October 2019 Thursday
8 October 2019 Thursday
9 October 2019 Thursday
10 October 2019 Thursday
11 October 2019 Thursday
12 October 2019 Thursday
13 October 2019 Thursday

Viikko42

14 October 2019 Thursday
15 October 2019 Thursday
16 October 2019 Thursday
17 October 2019 Thursday
18 October 2019 Thursday
19 October 2019 Thursday
20 October 2019 Thursday

Viikko43

21 October 2019 Thursday
22 October 2019 Thursday
23 October 2019 Thursday
24 October 2019 Thursday
25 October 2019 Thursday
26 October 2019 Thursday
27 October 2019 Thursday

Viikko44

28 October 2019 Thursday
29 October 2019 Thursday
30 October 2019 Thursday
31 October 2019 Thursday
1 November 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday
Ilmoittautuminen