Muurasjärven koulu

Yhteystiedot lv. 2020-2021

Koulunjohtaja Satu Koljonen
040-8600708
satu.koljonen@pihtipudas.fi

Esiopetus Marjo Syrjälä
044-7091835
marjo.syrjala@pihtipudas.fi

1.-2.lk Tiia Jämsén

040-8600705
tiia.jamsen@pihtipudas.fi

3.-4.lk Martti Karjalainen
040-8600707
martti.karjalainen@pihtipudas.fi

5.-6.lk Satu Koljonen

Koulunkäynninohjaaja Pia Rauhala
044-7091837
pia.rauhala@pihtipudas.fi

Koulunkäynninohjaaja Riikka Hytönen
040-7144461
riikka.hytonen@pihtipudas.fi

Koulunkäynninohjaaja Anne Kumpulainen
040-7144464

Erityisopettaja Anne Kahilainen
040-8600775
anne.kahilainen@pihtipudas.fi

Englanninkielen opettaja Sirpa Muhonen
040-7187642
sirpa.muhonen@pihtipudas.fi

Koulukuraattori Kati Kumpulainen
044-7335869
kati.kumpulainen@pihtipudas.fi

Laskutusosoite
Pihtiputaan kunta/ Muurasjärven koulu
PL 36
44801 Pihtipudas

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko40

28 September 2020 Thursday
29 September 2020 Thursday
30 September 2020 Thursday
1 October 2020 Thursday
2 October 2020 Thursday
3 October 2020 Thursday
4 October 2020 Thursday

Viikko41

5 October 2020 Thursday
6 October 2020 Thursday
7 October 2020 Thursday
8 October 2020 Thursday
9 October 2020 Thursday
10 October 2020 Thursday
11 October 2020 Thursday

Viikko42

12 October 2020 Thursday
13 October 2020 Thursday
14 October 2020 Thursday
15 October 2020 Thursday
16 October 2020 Thursday
17 October 2020 Thursday
18 October 2020 Thursday

Viikko43

19 October 2020 Thursday
20 October 2020 Thursday
21 October 2020 Thursday
22 October 2020 Thursday
23 October 2020 Thursday
24 October 2020 Thursday
25 October 2020 Thursday

Viikko44

26 October 2020 Thursday
27 October 2020 Thursday
28 October 2020 Thursday
29 October 2020 Thursday
30 October 2020 Thursday
31 October 2020 Thursday
1 November 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä