Pälkäneen lukio

PÄLKÄNEEN LUKIOON ON VALITTU 11.6.2020 SEURAAVAT UUDET OPISKELIJAT

Husso Sanni

Ingalsuo Anna

Kallioinen Ronja

Koivuniemi Eetu

Lohtander Mikael

Mikkola Leevi

Piekkari Julia

Rantanen Silja

Reväsmäki Elina

Rönni Pinja

Siiro Lauri

Stenman Aatu

Taipale Viivi

Vaikkola Mitja

Valkonen Samuel

Verho Aino

Åby Lassi

Lisäksi kolme opiskelijaa, jotka eivät antaneet julkaista nimeään.

Koripallolinjalle valitut:

Ketola Oskari

Knuutila Nicolas

Leppälahti Jessica

Raatikainen Valtteri

Räväsmäki Aleksi

Tuhola Sara

yht. 26 opiskelijaa

PÄLKÄNEEN LUKION YLIOPPILAAT KEVÄÄLLÄ 2020

Ankerman Miro

Hartman Skylar

Ingman Alex

Jyränen Jasper

Kallioinen Sofia

Kämppi Marianne

Linnusmäki Eerika

Mikkola Helmi

Moisio Iiro

Nieminen Elias

Nieminen Vilma

Penttilä Silja

Rantanen Pentti

Sundberg Eveliina

Tikka Jemina

Urkko Kaisa

Valden Aleksi

Vesto Matias

Ylhäinen Viola

Onnittelut kaikille uusille ylioppilaille!

Kotiluokat

Lukion ykkösten kotiluokka on luokkatila 36
Lukion kakkosten kotiluokka on luokkatila 37
Lukion kolmosten eli abien kotiluokka on luokkatila 25

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko5

1 February 2021 Thursday
2 February 2021 Thursday
3 February 2021 Thursday
4 February 2021 Thursday
5 February 2021 Thursday
6 February 2021 Thursday
7 February 2021 Thursday

Viikko6

8 February 2021 Thursday
9 February 2021 Thursday
10 February 2021 Thursday
11 February 2021 Thursday
12 February 2021 Thursday
13 February 2021 Thursday
14 February 2021 Thursday

Viikko7

15 February 2021 Thursday
16 February 2021 Thursday
17 February 2021 Thursday
18 February 2021 Thursday
19 February 2021 Thursday
20 February 2021 Thursday
21 February 2021 Thursday

Viikko8

22 February 2021 Thursday
23 February 2021 Thursday
24 February 2021 Thursday
25 February 2021 Thursday
26 February 2021 Thursday
27 February 2021 Thursday
28 February 2021 Thursday

Viikko9

1 March 2021 Thursday
2 March 2021 Thursday
3 March 2021 Thursday
4 March 2021 Thursday
5 March 2021 Thursday
6 March 2021 Thursday
7 March 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä