Henkilökunta

Yhteystiedot ja tehtävät

Kirjaudu sisään lähettääksesi tämä lomake

Työntekijän nimi Tehtävä Opetusryhmä Puhelinnumero Sähköposti
Kari Määttä rehtori 5.-6. lk. 044 747 5949 kari.maatta@nakkila.fi
Minna Hautojärvi opettaja 1.-2. lk. 044 747 5969 minna.hautojarvi@nakkila.fi
Tiina Kuusholman sijaisena toimii lv. 2022-2023 Pasi Kaukoranta opettaja 3.-4. lk. 044 747 5939 pasi.kaukoranta@nakkila.fi
Maria Varho englannin opettaja 5.-6. lk. maria.varho@nakkila.fi
Seija Tolppanen koulunkäyntiavustaja 1.-6. lk. 044 747 5959 seija.tolppanen@nakkila.fi
Anne Heiskanen koulunkäyntiavustaja 1.-6. lk. 044 747 5959 anne.heiskanen@nakkila.fi
Reetta Nieminen koulupalveluvastaava 044 747 5845
Petri Hakala koulukuraattori 044 405 2034 petri.hakala@nakkila.fi
Heidi Saarela kouluterveydenhoitaja 044 906 7540 heidi.saarela@ksthky.fi
Jouni Vuori erityisopettaja 044 405 2001 jouni.vuori@nakkila.fi
Anni Poikkimäki koululääkäri
Kaisa-Maria Tuuha koulupsykologi

Kirjaudu sisään lähettääksesi tämä lomake

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä