Nakkilan lukio

Nakkilan lukion kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko14

6 April 2021 Thursday
10 April 2021 Thursday
11 April 2021 Thursday

Viikko15

15 April 2021 Thursday
16 April 2021 Thursday
17 April 2021 Thursday
18 April 2021 Thursday

Viikko16

19 April 2021 Thursday
20 April 2021 Thursday
21 April 2021 Thursday
23 April 2021 Thursday
24 April 2021 Thursday
25 April 2021 Thursday

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Tietoja lukuvuodesta

Näihin sivuihin on kerätty ja kerätään tietoja lukuvuoden päivämääristä ja muista lukuvuoden ajankohtaisista asioista ja tapahtumista.
Sivujen tarkoituksena on palvella opiskelijoita ja heidän huoltajiaan, koulun henkilökuntaa sekä yhteistyötahoja.
Peda.netin eri sivustoista "aliveräjistä" löytyy päivittäiseen koulutyöhön liittyviä tietoja.

Nakkilan lukion tapahtumat merkitään kalenteriin ja ne ovat kaikkien Nakkilan lukion asioista kiinnostuneiden luettavissa.

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä