Nakkilan lukio

Lakitus 2020

Koska perinteistä ylioppilasjuhlaa ei tänä keväänä voitu viettää, nautimme juhlavasta lakituksesta koulun aurinkoisella yläpihalla. Onnea ja menestystä uusille ylioppilaille! (Kuvat: Juha Kopio)

Nakkilan lukion kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko23

1 June 2020 Thursday
2 June 2020 Thursday
3 June 2020 Thursday
4 June 2020 Thursday
5 June 2020 Thursday
6 June 2020 Thursday
7 June 2020 Thursday

Viikko24

8 June 2020 Thursday
9 June 2020 Thursday
10 June 2020 Thursday
11 June 2020 Thursday
12 June 2020 Thursday
13 June 2020 Thursday
14 June 2020 Thursday

Viikko25

15 June 2020 Thursday
16 June 2020 Thursday
17 June 2020 Thursday
18 June 2020 Thursday
19 June 2020 Thursday
20 June 2020 Thursday
21 June 2020 Thursday

Viikko26

22 June 2020 Thursday
23 June 2020 Thursday
24 June 2020 Thursday
25 June 2020 Thursday
26 June 2020 Thursday
27 June 2020 Thursday
28 June 2020 Thursday

Viikko27

29 June 2020 Thursday
30 June 2020 Thursday
1 July 2020 Thursday
2 July 2020 Thursday
3 July 2020 Thursday
4 July 2020 Thursday
5 July 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

Seuraavat tapahtumat

Uusintakuulustelu

Uusintakuulustelu
Paikka ja aika: Nahkiainen klo 10.00.

Tietoja lukuvuodesta

Näihin sivuihin on kerätty ja kerätään tietoja lukuvuoden päivämääristä ja muista lukuvuoden ajankohtaisista asioista ja tapahtumista.
Sivujen tarkoituksena on palvella opiskelijoita ja heidän huoltajiaan, koulun henkilökuntaa sekä yhteistyötahoja.
Peda.netin eri sivustoista "aliveräjistä" löytyy päivittäiseen koulutyöhön liittyviä tietoja.

Nakkilan lukion tapahtumat merkitään kalenteriin ja ne ovat kaikkien Nakkilan lukion asioista kiinnostuneiden luettavissa.