Henkilökunta

HENKILÖKUNTA 2018-2019


ERKKILÄ Susanna............................1B lk.
HAKULINEN Maria......................... Koulunkäynninohjaaja, ER1, aamu- ja iltapäivätoiminta
HARJUNEN Anniina........................Koulunkäynninohjaaja, esikoulu + AP/IP-hoito
HAVIA Anni.........................................Englanti
HIETAOJA Anna-Leena..................Englanti, virkavap. 1.3.2019 alk.
HOHKURI Joonas.............................Fysiikka ja kemia ER2
HUJANEN Minna..............................Rehtori
IIVARINEN Tarja................................Koulunkäynninohjaaja, 3. - 6. lk. + AP/IP-toiminta
JÄRVI Laura.........................................3B lk.
KALLIO Irene ..................................... Koulunkäynninohjaaja, ER3 + AP/IP-toiminta
KANGASPERKO Janetta..................3A lk.
KETO Katri............................................5B lk.
KETOLA Markus.................................Koulunkäynninohjaaja, AP/IP-hoito
KIVIOJA Katariina...............................6B lk.
KOSKINEN Maarit..............................Puhtaushuoltaja
KUJAMÄKI Erja....................................Koulunkäynninohjaaja
KUJAMÄKI Jarkko...............................Koulunkäynninohjaaja, ER2+ AP/IP-toiminta
KUNNAALA Elina................................Erityisopetus ER3
KUUSISTO Jari......................................5A lk.
LAHTI Anniina......................................Esiopetus, keltaiset
LAITALA Taija........................................6A lk.
LAURILA Heidi..................................... Erityisopettaja, 1. - 4.lk.
LEHTO Jaana..........................................Koulunkäynninohjaaja, ER1+AP/IP-toiminta
LEINO Johanna.....................................Koulunkäynninohjaaja, esikoulu + AP/IP-hoito
MÄKELÄ Kirsi.........................................Koulunkäynninohjaaja, ER1
MÄNTYLÄ Elina.....................................4. lk
NIEMINEN Johanna.............................Koulunkäynninohjaaja, ER1
NIEMINEN Kirsi.....................................Ruokapalveluvastaava
NIEMINEN Sinella................................Koulunkäynninohjaaja, luokat 1 ja 2
PELTOLA Arja.........................................Esikoulun erityisopetus, vararehtori
RAITANEN Juuso...................................ER1
RAITANEN Taina...................................4. lk.
RAITANEN Taina...................................Kuraattori
RANTALA Tiina......................................1A lk.
RINNE Suvi .............................................Pienryhmä ER3, luokat 1. - 9. virkavap. lv 2018 - 2019
SALORINNE Laura.................................Terveydenhoitaja
SUOMINEN Olli......................................Koulunkäynninohjaaja, ER3 + AP/IP-toiminta
UIMONEN Silja.......................................Esiopetus, vihreät
VAINIO Heidi-Maria.............................2. lk.
VALTANEN Teijo.................................. Pienryhmä ER2, luokat 7.-9.
WESTERGÅRD Tea................................Erityisopetus, luokat 5. - 6.
VERRONEN-LEPISTÖ Virpi.................Esiopetus, punaiset
VILJANEN Minna....................................Ruokapalvelu
VIRTANEN Marja....................................1B lk.
VIRTANEN Taina ...................................Koulunkäynninohjaaja, esikoulu/koulusihteeri

Talonmiespalveluista ja lämmityksestä vastaa Nakkilan Kiinteistöhuolto Oy

OSOITTEET:

Posti: Kirkkokatu 22, 29250 NAKKILA (Myös esiopetus)

Laskutusosoite: Nakkilan kunta, Kirkonseudun koulu, PL 37, 29251 NAKKILA

Sähköposti: kirkonseudun.koulu(a)nakkila.fi

Henkilökunnan sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi(a)nakkila.fi

PUHELIMET:

Opettajainhuone..........................................................................044-7475930

Rehtori Minna Hujanen ........................................................... 044-7475931

Luokat 1 ja 2.................................................................................. 044-4052000

Luokat 3-6.....................................................................................044-7475948

Erityisopetuksen pienryhmä ER1 Juuso Raitanen ...........044-7475932

Erityisopetuksen pienryhmä ER2 Teijo Valtanen..............044-7475933

Erityisopetuksen pienryhmä ER3 Elina Kunnaala..............044-7475934

Osa-aikainen erityisopetus Tea Westergård ......................044-7475924

Erityisopettaja Heidi Laurila ......................................................044-4052001

Esiopetuksen erityisopettaja Arja Peltola.............................044-7475904

Esiopetus ..........................................................................................044-7475935

Eskarien aamu- ja iltapäivähoito ........................................... 044-7475935

Koululaisten aamu- ja iltapäivätoiminta ............................. 044-7475927

Koulukuljetukset, sivistysjohtaja Jonna Heikkilä................044-7475910

Keittiö ............................................................................................... 044-7475839

Kuraattori Taina Raitanen............................................................044-7475943
Vastaanotto koululla ma ja ti iltapäivät

Terveydenhoitaja Laura Salorinne ...........................................044-4503254

Koululääkäri Anni Poikkimäki

Psykologipalvelut

Psykologi Riikka Turku .................................................................044-450 3226
Puhelinaika ma-to klo 13-13.30.

Psykologi Noora Laine (perusopetus) ....................................044-4503240
Nakkilassa keskiviikkoisin
Puhelinaika ma-pe klo 11.45 -12.15.