chapter 11

Amy ja Alex tapasivat huippu julkkis agentin

Amy : Minulla ei ole talenttia kuinka minusta voi tulla kuuluisa.

Agentti : Sinulla on jo olet hullussa kisassa. Tulet olemaan TVssä ja sosiaalisessa mediassa ainakin kuusi kuukautta. Mutta et tule olemaan kuuluisa ikuisesti ellet työskentele sille. KIrjoita fantasia romaani tai tositarina kisasta.

Alex : Haluan auttaa ihmisiä. Kuinka se autta kuulusaksi tulemiseen.

Agentti : Ihmiset tulevat aina tarvitsemaan apua. Sinä et tule epäonnistumaan jos todella uskot muiden auttamiseen. Voisit tulla kuuluisaksi samaan aikaan.


meawhile

Coco : Tämä on sininen tiimi me kävimme ruotsalaisella filmi setillä stockholmin ulkopuolella me tapasimme kuuluisan filmintekijän siellä.

Mike : Mitä elokuvaa teet 'tällä hetkellä Sven.

Sven : Se on romanttinen komedia se tulee olemaan valmis tänä vuonna mutte sitä ei julkaista ennen ensi joulua.

Mike : Me menemme katsomaan sen yhdessä emmekö menkkin Coco.

Sven : sen on tietenkin ruotsiksi joen teidän on luettava teksti.

Coco : Joten minkälaisisra elokuvista sinä pidät Sven.

Sven : kaikenlaisita toiminta,drama ja fantasia elokuvista mutta en ikinä katso kauhuelokuvia vihaan niitä oh aloitan .lasten komedian ensi syksynä

Mike : Mistä elokuva kertoo.

Sven : Peppi pitkätossusta se tulee olemaan englanniksi mutta meillä ei ole täydellistä Peppiä vielä.

Coco . Minä tiedän jonkun siskoni hazelin tässä on hänen kuvansa ja annan sinulle hänen puhelin numeronsa.

Sven : tack så mycket jag ska ringa henne anteeksi tarkoitan että tulen kyllä soittamaan hänelle.

Hyvä Aapo, hienosti tehty.