Siivikkalan koulu

Tervetuloa Siivikkalan koulun sivuille!


Koulu sijaitsee Ylöjärven kaupungissa, Siivikkalan kylässä.
Kotikylämme tarjoaa kaikille jotakin: asukkaille meidän kylän henkeä, retkeilijöille metsiä, kalastajille vesiä, kuntoilijoille teitä ja polkuja ja city-ihmisille naapurikaupungin hulinaa. Monet kylän asukkaista ovat ties kuinka monennen polven siivikkalalaisia, mutta uudisasukkaat toivotetaan myös lämpimästi tervetulleeksi.

Koulun tapahtumia

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko23

1 June 2020 Thursday
2 June 2020 Thursday
3 June 2020 Thursday
4 June 2020 Thursday
5 June 2020 Thursday
6 June 2020 Thursday
7 June 2020 Thursday

Viikko24

8 June 2020 Thursday
9 June 2020 Thursday
10 June 2020 Thursday
11 June 2020 Thursday
12 June 2020 Thursday
13 June 2020 Thursday
14 June 2020 Thursday

Viikko25

15 June 2020 Thursday
16 June 2020 Thursday
17 June 2020 Thursday
18 June 2020 Thursday
19 June 2020 Thursday
20 June 2020 Thursday
21 June 2020 Thursday

Viikko26

22 June 2020 Thursday
23 June 2020 Thursday
24 June 2020 Thursday
25 June 2020 Thursday
26 June 2020 Thursday
27 June 2020 Thursday
28 June 2020 Thursday

Viikko27

29 June 2020 Thursday
30 June 2020 Thursday
1 July 2020 Thursday
2 July 2020 Thursday
3 July 2020 Thursday
4 July 2020 Thursday
5 July 2020 Thursday
Ilmoittautuminen