2.C Pekka Nuppola

Metsäkylän Yhtenäiskoulu, 2C

Luokan ope Pekka Nuppola.
Yhteydenotot Wilman kautta, puhelimitse tai sähköpostitse osoitteeseen pekka.nuppola(at)ylojarvi.fi
Open puhelinnumero on 044-4860780.

Muut luokkaa opettavat opet:
Musiikki: Siiri Önkki puh. p. 040 173 0287
Elämänkatsomustieto: Tapio Niiranen
Erityisopetus + samanaikaisopetus äidinkielessä ja matematiikassa: Vilho Luttinen puh. 050 390 4646
Koulunkäynninohjaajat: Johanna Pesonen ja Sanne Sulkanen

Luokallamme on 21 oppilasta (11 poikaa ja 10 tyttöä).

2C-luokan lukujärjestys ja ruokailuajat

Kello Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai
8.10-8.55 ENA1 KS (A) UEEL/UEKA   MA (B)
9-9.45 LI MA TVV KS SUK
9.45-10.10 Välitunti Välitunti Välitunti Välitunti Välitunti
10.10-11.15 YM SUK LI SUK UEEV/UEIS
11.15-12 MA SUK SUK SUK SUK
12-12.25 Välitunti Välitunti Välitunti Välitunti Välitunti
12.25-13.10 KS (B) YM KU MU MA (A)
13.15-14          

UEEL=elämänkatsomustieto, UEKA=katolinen uskonto, UEEV=evankelis-luterilainen uskonto, UEIS=islamin uskonto

A-RYHMÄ
: Venla, Silja, Veeti I., Viljami, Moona, Viljo, Ilona, Joona, Aino, Edvin

B-RYHMÄ: Nemi, Eino, Emil, Veeti H., Malena, Sara, Vili, Anton, Kristel, Kaarle, Tinja

LÄKSYT

LÄKSYT NÄKYVÄT JATKOSSA WILMASSA!

LUOKKAPIIRI (Aiheena lempiherkku)

Ke 25.8. Veeti I. ja Malena
Ke 1.9. Kimmi ja Venla
Ke 8.9. Moona ja Edvin
Ke 15.9. Veeti H. ja Ilona
Ke 22.9. Viljami ja Tinja
Ke 29.9. Kristel ja Joona
Ke 6.10. Nemi ja Viljo
Ke 13.10. Silja ja Eino
Ke 27.10. Anton ja Aino
Ke 3.11. Emil, Vili ja Sara

Muistettavaa

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 48

29 November 2021 Thursday
30 November 2021 Thursday
1 December 2021 Thursday
2 December 2021 Thursday
3 December 2021 Thursday
4 December 2021 Thursday
5 December 2021 Thursday

Viikko 49

6 December 2021 Thursday
7 December 2021 Thursday
8 December 2021 Thursday
9 December 2021 Thursday
10 December 2021 Thursday
11 December 2021 Thursday
12 December 2021 Thursday

Viikko 50

13 December 2021 Thursday
14 December 2021 Thursday
15 December 2021 Thursday
16 December 2021 Thursday
17 December 2021 Thursday
18 December 2021 Thursday
19 December 2021 Thursday

Viikko 51

20 December 2021 Thursday
21 December 2021 Thursday
22 December 2021 Thursday
23 December 2021 Thursday
24 December 2021 Thursday
25 December 2021 Thursday
26 December 2021 Thursday

Viikko 52

27 December 2021 Thursday
28 December 2021 Thursday
29 December 2021 Thursday
30 December 2021 Thursday
31 December 2021 Thursday
1 January 2022 Thursday
2 January 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä