Yhteystiedot

Seinäjoen kaupungin opetusalan paikallisyhdistys (SKOPY)

SKOPY, Jänisjahtirinne 4 a 2, 60220 Seinäjoki

Minna Eliala-Kangas, Seinäjoen yhteiskoulu,
puheenjohtaja 040 502 6553
minna.eliala-kangas@seinajoki.fi

Marika Horila, Päiväkoti Satulinna,
varapuheenjohtaja 044 283 3561
marika.horila@seinajoki.fi

Anna Vierikko, Marttilan koulu,
sihteeri ja jäsenasioiden hoitaja 050 338 8737
anna.vierikko@seinajoki.fi

Kari Nieminen, Seinäjoen kaupunki,
pääluottamusmies 040 577 9984
kari.nieminen@seinajoki.fi

Matti Sippola, Seinäjoen kaupunki,
luottamusmies 040 755 2615
matti.sippola@seinajoki.fi

Maaret Siltanen, Seinäjoen kaupunki,
luottamusmies 044 425 5785
maaret.siltanen@seinajoki.fi

Satu-Maarit Alho, Seinäjoen kaupunki,
työsuojeluvaltuutettu 044 470 0223
satu-maarit.alho@seinajoki.fi

Jari Peltoniemi, Seinäjoen lyseo,
työsuojeluvaltuutettu 0400 567 580
jari.peltoniemi@seinajoki.fi