Liedenpohjan koulu

wilmaan kirjautuminen

Wilmaan kirjautuminen tapahtuu osoitteessa virrat.inschool.fi. Salasana ja käyttäjätunnus ovat samat kuin ennenkin.

LIEDENPOHJAN KOULU

Liedenpohjan koulu sijaitsee Virroilla Liedenpohjan kylässä. Liedenpohja on pieni, vireä kylä kantatie 66:n varrella.

Koulu on kaksiopettajainen alakoulu. Alaluokan mukana hääräävät myös eskarilaiset.

Koulumme on nimetty Maaseutu- ja luontokoulu Ilmariseksi.

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

28 October 2019 Thursday
29 October 2019 Thursday
30 October 2019 Thursday
31 October 2019 Thursday
1 November 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday

Viikko45

4 November 2019 Thursday
5 November 2019 Thursday
6 November 2019 Thursday
7 November 2019 Thursday
8 November 2019 Thursday
9 November 2019 Thursday
10 November 2019 Thursday

Viikko46

11 November 2019 Thursday
12 November 2019 Thursday
13 November 2019 Thursday
14 November 2019 Thursday
15 November 2019 Thursday
16 November 2019 Thursday
17 November 2019 Thursday

Viikko47

18 November 2019 Thursday
19 November 2019 Thursday
20 November 2019 Thursday
21 November 2019 Thursday
22 November 2019 Thursday
23 November 2019 Thursday
24 November 2019 Thursday

Viikko48

25 November 2019 Thursday
26 November 2019 Thursday
27 November 2019 Thursday
28 November 2019 Thursday
29 November 2019 Thursday
30 November 2019 Thursday
1 December 2019 Thursday
Ilmoittautuminen

Virtain koulujen työpäivät lukuvuonna 2019-2020


Syyslukukausi 8.8. - 20.12.2019

ylimääräinen työpäivä lauantaina 17.8.2019
Syysloma 14. - 18.10.2019 (vko 42)
Itsenäisyyspäiväloma 5.- 6.12.2019
Joululoma 21.12.2019 - 6.1.2020


Kevätlukukausi 7.1. - 30.5.2020

Talviloma 24.2. - 28.2.2020 (vko 9)
Pääsiäisloma 10.4. - 14.4.2020
Vappu 1.5.2020
Helatorstai 21.5.2020