Henkilöstö ja vastuuopettajat

Henkilöstö

Hankkeen johtaja, aluelukion rehtori
Pentti Räisänen 044 4596873 (1.11.2018 alk. Markku Piippo)
markku.piippo@pihtipudas.fi

Projektipäällikkö
Heli Hjelmeroos-Haapasalo 040 7144884 (->31.12.2018)
heli.hjelmeroos-haapasalo@pihtipudas.fi

Yhteyshenkilöt lukioittain:

Karstula:
Anitta Rasi 044 4596671
anitta.rasi@karstula.fi
Kaija Mattinen
kaija.mattinen@karstula.fi

Kinnula
Päivi Mäkinen 044 4596230
paivi.makinen@kinnula.fi
Miia Hiironen
miia.hiironen@kinnula.fi

Pihtipudas
Elisa Lukkari 040 8600779
elisa.lukkari@pihtipudas.fi
Antti Lappalainen
antti.lappalainen@pihtipudas.fi


Viitasaari
Marjaana Juntunen 044 7335678
marjaana.juntunen@viitasaari.fi
Ulla Huikari 050-3157290
ulla.huikari@viitasaari.fi

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä