TIISTAI 5.9.2017

TIISTAIN OPPITUNNIT JA OPETTAJIEN YHTEYSTIEDOT

Tiistaina 5.9.2017 kaikilla halukkailla on mahdollisuus tulla seuraamaan lukion oppitunteja. Jotta luokkiin voidaan järjestää esim. lisätuoleja, pyydämme ottamaan suoraan yhteyttä opettajiin alla olevien yhteystietojen mukaisesti!

LUKION 1-LUOKAN OPPITUNNIT
- kello 10.40-11.25 Fysiikka. Opettaja Mirja Marjoniemi (0400 370 145 sähköposti mirja.marjoniemi@vierema.fi)

LUKION 2-LUOKAN OPPITUNNIT
- kello 11.45-13.15 Ruotsi. Opettaja Anna Ylitepsa (puhelin 0400 370 133 sähköposti anna.ylitepsa@vierema.fi)
- kello 13.25-15.00 Terveystieto. Opettaja Terhi Huovinen (puhelin 0400 370 136 sähköposti terhi.huovinen@vierema.fi )


LUKION 3-LUOKAN OPPITUNNIT
- kello 8.55-10.30 Matematiikka (lyhyt). Opettaja Kimmo Leivo (puhelin 0400 370 156 sähköposti kimmo.leivo@vierema.fi)
- kello 8.55-10.30 Matematiikka (pitkä). Opettaja Mirja Marjoniemi (puhelin 0400 145 sähköposti mirja.marjoniemi@vierema.fi)
- kello 10.40-11.25 Äidinkieli. Opettaja Marjaana Matilainen (puhelin 0400 370 143 sähköposti marjaana.matilainen@vierema.fi)
- kello 11.45-13.15 Kuvataide. Opettaja Eevi Heiskanen (puhelin 0400 370 135 sähköposti eevi.heiskanen@vierema.fi )