Puuhiset (3-5v.)

Puuhisten kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 44

2 November 2021 Thursday
3 November 2021 Thursday
5 November 2021 Thursday
6 November 2021 Thursday
7 November 2021 Thursday

Viikko 45

8 November 2021 Thursday
11 November 2021 Thursday
13 November 2021 Thursday
14 November 2021 Thursday

Viikko 47

23 November 2021 Thursday
24 November 2021 Thursday
25 November 2021 Thursday
26 November 2021 Thursday
27 November 2021 Thursday
28 November 2021 Thursday

Viikko 48

29 November 2021 Thursday
30 November 2021 Thursday
1 December 2021 Thursday
3 December 2021 Thursday
4 December 2021 Thursday
5 December 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä