Yhteystiedot

Yhteystiedot lv. 2020 - 2021

Pukkilan kunta
Kirkonkylän koulu
Veteraanitie 3
07560 Pukkila


Rehtori
Jaana Viuhkola
Puhelin 040 552 4074
Sähköposti jaana.viuhkola@pukkila.fi

Koulusihteeri
Heidi Karhu
Puhelin 040 541 7727
Sähköposti heidi.karhu@pukkila.fi

Oppilashuolto

Kouluterveydenhoitaja
Veera Clewer
Puhelin 050 531 5617
Sähköposti veera.clewer@phhyky.fi

Koulukuraattori
Katri Engström
Puhelin 044 781 3876
Sähköposti katri.engstrom@orimattila.fi

Koulupsykologi
Satu Jumisko
Puhelin 040 529 1301
Sähköposti satu.jumisko@orimattila.fi

Laaja-alainen erityisopetus
Merja Jyrkilä
Puhelin 040 554 7414
Sähköposti merja.jyrkila@pukkila.fi


Esikoulu

Esiluokanopettaja
Ulla Hänninen
Puhelin 040 747 5446

Sähköposti ulla.hanninen@pukkila.fi

Esiluokanopettaja

Nina Kaipiainen
Puhelin 040 132 1691
Sähköposti nina.kaipiainen@pukkila.fi

Lastenhoitaja, esiopetus
Leena Holopainen


Luokanopettajat


Luokanopettaja 1K
Kristiina Majuri
Puhelin 040 869 1129
Sähköposti kristiina.majuri@pukkila.fi

Luokanopettaja 2T

Taina Väistö
Puhelin 0400 633 168
Sähköposti taina.vaisto@pukkila.fi

Luokanopettaja 3M
Merja Marin
Puhelin 040 869 1071
Sähköposti merja.marin@pukkila.fi

 

Luokanopettaja 4P
Piia Pippuri
Puhelin 040 869 1231
Sähköposti piia.pippuri@pukkila.fi

Luokanopettaja 5T
Sari Tikkamäki
Puhelin 040 866 8948
Sähköposti sari.tikkamaki@pukkila.fi

Luokanopettaja 6H, vararehtori

Hannu Ulvinen
Puhelin 040 869 0895
Sähköposti hannu.ulvinen@pukkila.fi

Luokanopettaja 3 - 4D
Eeva Lydecken
Puhelin 040 660 8498
Sähköposti eeva.lydecken@pukkila.fi

Luokanopettaja 5-6A
Anni Kivinen
Puhelin 040 869 1467
Sähköposti anni.kivinen@pukkila.fi


Koulunkäynninohjaajat, aamupäivä- ja iltapäivätoiminta

Mirva Hukka
Heidi Karhu
Marjo Koivisto
Kati Lehtinen
Paulina Lindroth
Marja Mensonen
Taina Mäenrinta
Seija Raappana-Himanen
Outi Tähkäpää

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä