Päiväkoti Helmi - Daghemmet Pärlan

Tervetuloa päiväkoti Helmeen

Päiväkoti Helmi - Daghemmet Pärlan
Tilanomistajantie 2
06400 Porvoo

Päiväkodinjohtaja Minna Turunen
puh: 040 483 8130

etunimi.sukunimi(at)porvoo.fi

KIELIKYLPYRYHMÄT
* 5-vuotiaat:
Mustekala - Bläckfisk puh: 040 186 52 04 helmi.mustekala@porvoo.fi
* Esiopetus:
Merihevonen - Sjöhäst puh: 040 186 52 03 helmi.merihevonen@porvoo.fi

SUOMENKIELISET RYHMÄT
* Satama puh: 040 186 52 02 helmi.satama@porvoo.fi
* Majakka puh: 040 186 52 05 helmi.majakka@porvoo.fi 
* Aallokko puh: 040 508 69 41 helmi.aallokko@porvoo.fi
* Maininki puh: 040 186 52 01 helmi.maininki@porvoo.fi

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä