Päiväkoti Helmi - Daghemmet Pärlan

Tervetuloa päiväkoti Helmeen

Päiväkoti Helmi on keväällä 2018 valmistunut uusi Porvoon kaupungin elinkaaripäiväkoti

Päiväkoti Helmi - Daghemmet Pärlan

Tilanomistajantie 2
06400 Porvoo

Päiväkodinjohtaja Eija Jäppinen
puh: 040 547 21 57

etunimi.sukunimi(at)porvoo.fi

KIELIKYLPYRYHMÄT
* esiopetus Merihevonen - Sjöhäst puh: 040 186 52 03 helmi.merihevonen@porvoo.fi
* 5 - vuotiaat Mustekala - Bläckfisk puh: 040 186 52 04 helmi.mustekala@porvoo.fi

SUOMENKIELISET RYHMÄT
* Satama puh: 040 186 52 02 helmi.satama@porvoo.fi
* Majakka puh: 040 186 52 05 helmi.majakka@porvoo.fi aamu-ja iltapäivystysryhmä
* Aallokko puh: 040 508 69 41 helmi.aallokko@porvoo.fi
* esiopetus Maininki puh: 040 186 52 01 helmi.maininki@porvoo.fi