Perhoset

Tervetuloa Perhosiin!

Perhoset on suomenkielinen 3-5-vuotiaiden lasten ryhmä. Perhosissa työskentelevät Nina, Marjo, Sari ja Mia. 

Perhosten numero: 040 355 9041.
Päivystysnumero ennen klo 7.00 ja klo 15.30 jälkeen on 040 489 1969 (Pörriäiset).
Sähköposti: omenatarha.perhoset@porvoo.fi

Toimintakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 48

29 November 2021 Thursday
30 November 2021 Thursday
1 December 2021 Thursday
2 December 2021 Thursday
3 December 2021 Thursday
4 December 2021 Thursday
5 December 2021 Thursday

Viikko 49

6 December 2021 Thursday
7 December 2021 Thursday
8 December 2021 Thursday
9 December 2021 Thursday
10 December 2021 Thursday
11 December 2021 Thursday
12 December 2021 Thursday

Viikko 50

13 December 2021 Thursday
14 December 2021 Thursday
15 December 2021 Thursday
16 December 2021 Thursday
17 December 2021 Thursday
18 December 2021 Thursday
19 December 2021 Thursday

Viikko 51

20 December 2021 Thursday
21 December 2021 Thursday
22 December 2021 Thursday
23 December 2021 Thursday
24 December 2021 Thursday
25 December 2021 Thursday
26 December 2021 Thursday

Viikko 52

27 December 2021 Thursday
28 December 2021 Thursday
29 December 2021 Thursday
30 December 2021 Thursday
31 December 2021 Thursday
1 January 2022 Thursday
2 January 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Daisy

DAISY
Muistattehan tehdä hoitoaikavaraukset Daisyyn. Lapsen hoitoajat tulee ilmoittaa Daisyn kautta viimeistään kaksi viikkoa etukäteen, maanantaihin klo 10 mennessä. Kaikille arkipäiville tulee laittaa joko hoitoaika tai poissa-merkintä, tyhjiä päiviä ei voi jättää.

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä