Linnankosken lukio

Lilun tapahtumakalenteri, klikkaa tekstiä ruudussa

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko44

28 October 2019 Thursday
29 October 2019 Thursday
30 October 2019 Thursday
31 October 2019 Thursday
1 November 2019 Thursday
2 November 2019 Thursday
3 November 2019 Thursday

Viikko45

4 November 2019 Thursday
6 November 2019 Thursday
7 November 2019 Thursday
8 November 2019 Thursday
9 November 2019 Thursday
10 November 2019 Thursday

Viikko46

11 November 2019 Thursday
12 November 2019 Thursday
13 November 2019 Thursday
14 November 2019 Thursday
15 November 2019 Thursday
16 November 2019 Thursday
17 November 2019 Thursday

Viikko47

18 November 2019 Thursday
19 November 2019 Thursday
20 November 2019 Thursday
21 November 2019 Thursday
22 November 2019 Thursday
23 November 2019 Thursday
24 November 2019 Thursday

Viikko48

25 November 2019 Thursday
26 November 2019 Thursday
27 November 2019 Thursday
28 November 2019 Thursday
29 November 2019 Thursday
30 November 2019 Thursday
1 December 2019 Thursday
Ilmoittautuminen

Oppituntiajat ja ruokailuvuorot

8.15-9.30 1. oppitunti
9.45-9.50 Päivänavaus
9.50-11.05 2. oppitunti
11.10-13.05  3. oppitunti, jonka aikana ruokailu (40 minuuttia)
13.20-14.35  4. oppitunti (Noin joka toinen tiistai RO-tuokio klo 13.05-13.35, jonka jälkeen oppitunti klo 13.35-14.50)
14.45-16.00  5. oppitunti

Ruokailuvuorot:

1. ruokavuoro 11.05-11.50
2. ruokavuoro 11.35-12.15
3. ruokavuoro 11.55-12.35
4. ruokavuoro 12.25-13.05

Ruokalista

Maanantai 18.11.2019 Viikko 47

Lounas: Tillilihaa L G, Keitettyä perunaa M VEGA, Salaattia ja salaatinkastiketta. Lounas kasvis: Karibian kasviskastiketta M G VEGA. Välipala: Marjakiisseli M G VEGA, Leipä, Kotijuusto.

Torstai 21.11.2019 Viikko 47

Lounas: Chili-broilerikastiketta L G, Keitetty ohrahelmi, Salaattia ja salaatinkastiketta. Lounas kasvis: Chili-papukastiketta M VEGA. Välipala: Mansikkajogurttirahka, Leipä, Kurkku.